ГОЛОВНАБлогиПро релігіюРФ штрафує Українську Церкву у Криму

РФ штрафує Українську Церкву у Криму

Автор
Опубликовано: 1324 дня назад ( 7 декабря 2020)
0
Голосов: 0
В анексованій АР Крим т.зв. «суд» вимагає знести храм Православної Церкви України (долі - ПЦУ), будівництво якого розпочалось ще до окупації Криму Росією. За невиконання рішення так званого «суду» ПЦУ отримала вже дві постанови про штрафи – на 30 тисяч рублів та на 50 тисяч рублів.
Окупант (Російська Федерація) продовжує вчиняти злочини проти Православної Церкви України та її вірян на території тимчасово окупованого Кримського півострову. Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент отримав черговий пакет документів від так званого «Управління Федеральної служби судових приставів по Республіці Крим» про адміністративне правопорушення, де Управління Кримської Єпархії звинувачують у невиконані рішення так званого «Євпаторійського міського суду» щодо виконання робіт з демонтажу храму парафії в ім’я Пречистого образу Божої Матері «Неопалима Купина», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що через невиконання рішення «суду» 3 листопада 2020 року «старшим судовим приставом по м. Євпаторії» В.Н. Мороз вже було винесено постанову, згідно якої Українська Церква визнана винною у тому, що не здійснила демонтаж храму і тому має сплатити адміністративний штраф у сумі 30 тисяч рублів. У грудні до цього рішення додався ще один протокол про новий штраф у 50 тисяч рублів і новий термін, наданий для демонтажу храму парафії в ім’я Пречистого образа Божої Матері «Неопалима Купина» – 3 грудня 2020 року.
Представництво Президента України в АР Крим засуджує чергові порушення держави-окупанта Російської Федерації проти Кримської єпархії Православної Церкви України та її вірян. Рішення так званого «суду» і подальші вимоги демонтувати храм «Неопалима купина» в Євпаторії спрямовані на витіснення Української Церкви з тимчасово окупованого Кримського півострова, – повідомляють у відомстві.
23 липня 2020 року Митрополиту Кримської єпархії ПЦУ Клименту російські окупанти вручили постанову про знесення храму в Євпаторії. Так званий «Євпаторійський міський суд» в листопаді 2019 року ухвалив рішення знести дерев'яний храм Православної церкви України, будівництво якого було розпочато ще до окупації півострова Росією.
З метою адекватної реакції на вищевказанні числення порушення прав віруючих, митрополит Кримської єпархії Православної церкви України Климент звернувся до генерального секретаря ООН Антоніо Гуттеріша через утиски Православної церкви України в анексованому Росією Криму. Відео було оприлюднене під час тематичного заходу з прав людини в Криму на полях 75-ї сесії Генасамблеї ООН.
Цитата: - «я звертаюся до вас про захист української православної церкви в Криму. До 2014 року на території Криму діяло 49 релігійних громад, які належали до Української православної церкви Київського патріархату, після 15 грудня 2018 року – до Православної церкви України. Сьогодні на території Криму залишилося 6 релігійних громад, 3 з них – під загрозою припинення існування. Своє право молитися в українській церкві ми шість років відвойовуємо в російських судах і в Європейському суді з прав людини», – кінець цитати.
Митрополит зазначив, що тільки за те, що він українець і служить у Православній церкві України, його позбавляють права молитися в українській церкві в Криму.
«Прошу представників країн ООН невідкладно почати вести переговори з Росією щодо вирішення цих проблем. Стурбованість – це не шлях вирішення проблеми... Нам потрібно практичне рішення, яке забезпечуватиме наше конституційне право в Криму молитися в наших храмах Православної церкви України», – заявив Климент.
1663 перегляди

Читайте также:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!