ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУЗеленський переконаний, що між Україною та Польщею у майбутньому не буде історичних питань

Зеленський переконаний, що між Україною та Польщею у майбутньому не буде історичних питань

6 мая 2021
Зеленський переконаний, що між Україною та Польщею у майбутньому не буде історичних питань

Про це він заявив під час спільного з Президентом Польщі Анджеєм Дудою брифінгу у Варшаві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“…Я знаю, що в нас є деякі історичні питання, але я впевнений, що між нашими країнами в майбутньому, найближчому майбутньому, таких питань не буде, тому що ми дійсно один одного прекрасно розуміємо”, – підкреслив глава Української держави.

Він також подякував Дуді, який на зустрічі ще раз запевнив у підтримці й адвокації щодо членства України в Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі.

“Для нас також це дуже важливий сигнал, і я вдячний за те, що завжди Польща на чолі з Президентом Дудою захищає наш суверенітет і нашу територіальну цілісність і не визнає незаконну анексію українського півострова Російською Федерацією”, – зазначив Зеленський.

За словами Президента, він вдячний за запрошення до Варшави до 230-річчя ухвалення першої Конституції Речі Посполитої.

“Для нас важливо бути присутніми сьогодні в Польщі на такому великому святі для польського народу і для всієї Європи. Я вас вітаю з цією річницею – 230 років Конституції 3 травня. Польща завжди підтримує Україну, український народ, особливо сьогодні, і тому я мав бути тут”, – заявив він.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський разом з президентами Польщі, Литви, Латвії та Естонії 3 травня у Варшаві бере участь у відзначенні 230-річчя ухвалення першої Конституції Речі Посполитої.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Потужність переробки заводу складає 17,1 млн тонн нафти на рік; він один з п'яти найбільших НПЗ на території РФ.
Уламками дрона пошкоджені припортова інфраструктура, приватний будинок і легкові автомобілі.