ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУРосія намагається активно використовувати формат Арріа у своїх пропагандистських цілях

Росія намагається активно використовувати формат Арріа у своїх пропагандистських цілях

6 мая 2021
Росія намагається активно використовувати формат Арріа у своїх пропагандистських цілях

Останнім часом Росія намагається активно використовувати формат Арріа при ООН у своїх пропагандистських цілях - зазначив у коментарі «Голосу Америки» постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. «Україна та наші партнери вже певний час використовують цей формат для обговорення ситуації в Криму та на тимчасово окупованих територіях, що відповідає пріоритетам Ради Безпеки. Росія, у свою чергу, вирішила, що якщо вона не може зупинити цей процес, тоді треба його очолити, і почала зловживати та просто спамити Раду Безпеки та інтернет-простір цими зустрічами та своєї пропагандою», - пояснює він.

За словами Кислиці, раніше країни-члени ООН подібні заходи просто ігнорували, але цього разу тактика була змінена. «Партнери по Раді Безпеці вирішили скористатися можливістю та прямолінійно донести до Російської Федерації те, що вона має зупинити свою пропагандистську кампанію в рамках Ради Безпеки. Цим заходом, по суті, Росія сама собі поцілила у ногу», - фіналізував Кислиця.

Зустріч у форматі Арріа «Одеса 7 років потому: неонацизм та насильницький націоналізм як чинники конфлікту в Україні», яка відбулася 5 травня, ініціювало Представництво РФ при ООН. На неї були запрошені безпосередні, за словами організаторів, учасники подій 2 травня, а також заангажований політичний експерт. Окрім того, до зустрічі приєдналася і низка країн-членів Ради Безпеки. Формат Арріа - неформальний захід Ради безпеки, на якому країни-члени можуть обмінюватися думками про питання міжнародної безпеки, а також долучити до обговорення експертів та спікерів поза ООН.

Країни-члени Ради Безпеки ООН, зокрема, Велика Британія, Естонія, Ірландія, Норвегія, США та Франція, а також Німеччина та Бельгія вийшли зі спільною заявою щодо неприпустимості дій Росії у рамках ООН, назвавши їх просуванням неправдивого наративу про Україну. А також закликали Росію припинити політизувати людські трагедії. 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Дослідження показало, що "гра в приставку" допомагає гармонізації психологічного стану людини.
Головний інспектор Держрибагентства регіону вимагав у рибалок щомісячні хабарі за безперешкодний вилов риби під час нересту.
Літак з 166 пасажирами на борту пішов на друге коло через бродячих собак на злітно-посадковій смузі.
Основна кількість інцидентів стосується поширення шкідливого програмного забезпечення - 74%, а також фішингу - 25%.
Півзахисник відзначив, ейфорії в команді немає після перемоги над Північною Македонією.
За договором з підприємством з РФ компанія очищала технічний гліцерин. Небезпечні відходи виробництва незаконно вивозили за місто.
Ігор Шевченко спробував знайти пару в популярному телепроекті. Про те, чим закінчився експеримент, глядачі дізнаються в п'ятницю, 18 червня.
У Росії створено всі умови для вакцинації від коронавірусу, але громадяни не поспішають цього робити.
На станції Золоті ворота загорілася проводка. Працівник метро загасив вогонь за допомогою швабри.
Від сьогодні країни-члени Євросоюзу повинні поступово скасовувати обмеження на поїздки для жителів низки третіх країн.
До злочинної організації входили понад 30 осіб - правоохоронці, залізничники і приватні особи.
Прощання зі знаменитим танцюристом проходить у Києві в Національній філармонії. Хореографа поховають на Байковому кладовищі.
Пара позувала в романтичній фотосесії, не приховуючи своїх почуттів. Чоловіки одягли стримані наряди.
"Антивіковий білок" ADORA2B в еритроцитах допомагає запобігти віковому зниженню когнітивних функцій.