ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОЗолоту та срібну медалі вибороли рівненські спортсмени на Всеукраїнських змаганнях

25 октября 2021

23 жовтня у Новоград-Волинську відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків пям’яті С.А.Сітайла.

На килим цього року вийшли 230 спортсменів (170 юнаків та 60 дівчат) з різних куточків України, а саме з таких міст як: Новоград-Волинський, Бердичів, Овруч, Олевськ, Коростень, Золочів (Харківська обл.), Володимир-Волинський, Рокитне, Рівне, Здолбунів, Хмельницький, Радомишль, Біла Церква, Пісківка (Київська обл.), Любар, Костопіль. Команду з міста Рівного представляли вихованці ДЮСШ№5. Продемонструвавши усю свою майстерність спортсмени посіли такі призові місця.

Чемпіоном у ваговій категорії 42кг серед старших юнаків, здобувши 4 перемоги, став Білоус Ілля. Срібну нагороду, отримавши 3 перемоги, у ваговій категорії 42 кг серед молодших юнаків здобув Юпаткін Макар. За крок від медалі зупинилися Савенков Ратмир та Зубок Ярослав.

Щиро вітаємо рівненських борців з перемогами та бажаємо подальших успіхів!