ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОВ програму "Велике будівництво-2022" включено 5 шкіл Рівненщини

В програму "Велике будівництво-2022" включено 5 шкіл Рівненщини

11 января 2022
В програму "Велике будівництво-2022" включено 5 шкіл Рівненщини

У селах Цепцевичі, Вири, Немовичі, Борбин, а також місті Дубровиця цьогоріч будуватимуть школи. 

 

Зведення цих 5-ти загальноосвітніх навчальних закладів включили до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік в Рівненській області. Про це повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час онлайн брифінгу.

 

"Це продовження будівництва школи в селі Цепцевичі, реконструкція будівлі початкових класів Немовицької ЗОШ, будівництво НВК в Борбині, реконструкція будівель Дубровицького НВК, будівництво ЗОШ в селі Вири. Два проєкти – перехідні з минулого року. Це школи у селах Цепцевичі та Борбин. Завершити цьогоріч планується 2 об'єкти  - в селі Немовичі та місті Дубровиця», – зазначив Ігор Тимошенко.

 

Нагадаємо, завдяки "Великому будівництву" вдалося реконструювати та осучаснити 5 шкіл. Йдеться про Жобринську, Озерецьку та Малівську школи, а також Корнинський і Дубровицький ліцей. Це сучасні заклади, які відповідають усім умовам новітнього освітнього простору Всього в рамках «Великого будівництва» на 2022 рік заплановано до реалізації 16 проєктів: ЗОШ – 5, ДНЗ – 6, спортивних об’єктів – 5.

 

На фото - будівництво школи у селі Цепцевичі Сарненського району.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!