ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУвага! Змінюються бланки заяв та декларацій для призначення субсидій

Увага! Змінюються бланки заяв та декларацій для призначення субсидій

11 мая 2021
Увага! Змінюються бланки заяв та декларацій для призначення субсидій

Управління праці та соціального захисту населення інформує мешканців територіальної громади, що з 1 травня набула чинності постанова КМУ №420 від 14.04.2021 р., яка внесла зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій. У зв’язку з цим Міністерством соціальної політики затверджуються нові бланки заяв і декларацій для призначення субсидій.
 

Управління праці та соцзахисту просить одержувачів субсидії не квапитись та не подавати (не надсилати) до управління документи для призначення субсидій на старих бланках, оскільки вони не містять всю необхідну інформацію для призначення житлових субсидій. Слідкуйте за оновленням бланків на сайті Мінсоцполітики та сайті управління (https://rivnesoc.gov.ua). Після затвердження нові бланки рівняни та квасилівчани зможуть отримати у всіх філіях управління, які здійснюють прийом документів для призначення субсидій, у ЦНАПі та безпосередньо в управлінні (вул. Соборна 12).
 

До слова, прийом документів продовжений по вересень 2021 року, тобто особам, які звернуться за призначенням субсидії у травні – вересні 2021 року, будуть призначатись починаючи з травня 2021 року.
 
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!