ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОРівненські підприємства ЖКГ перевірять на ефективність

Рівненські підприємства ЖКГ перевірять на ефективність

15 февраля 2021
Рівненські підприємства ЖКГ перевірять на ефективність

Усі підприємства ЖКГ, у тому числі й Рівненські, перевірятиме Державна житлово-комунальна інспекція. Такий собі державний орган-арбітр планують створити вже невдовзі. 

 

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час другого Всеукраїнського Форуму «Україна-30. Платіжки». «Сфера ЖКГ має величезний потенціал розвитку. За активного будівництва нового житла обсяг споживання житлово-комунальних послуг постійно зростає. А від ефективної роботи підприємств житлово-комунального господарства значною мірою залежить соціальний клімат в країні», – зазначив Олексій Чернишов.

 

Він також підкреслив важливість державного контролю якості надання послуг ЖКГ. Наприкінці листопада у Верховній Раді зареєстровано два законопроекти (№ 4403 та № 4404), розроблених за активної участі Мінрегіону, прийняття яких дозволить створити Державну житлово-комунальну інспекцію. Однією із сфер роботи органу стане перевірка економічного обґрунтування тарифів на комунальні послуги та контроль якості теплопостачання, водопостачання, поводження з відходами, управління багатоквартирними будинками. А також об’єктивно оцінка технічного стану мереж та систем комунальних об’єктів. 

 

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, наразі є необхідність оновлення відповідних служб ЖКГ та поглиблення контролю. "Аналізуючи звернення жителів Рівненщини ми розуміємо, що багато є питань та непорозумінь із тарифоутворенням, із якістю надання таких послуг.  Тому відповідне завдання поставлене профільному департаменту – скоординувати роботу із даної ініціативи та зробити все можливе, аби якість надання комунальних послуг і ціноутворення було таким, яке наразі регулює держава", - відзначив Сергій Подолін.

 

Форум «Україна 30. Платіжки» триває в Києві з 15 по 17 лютого.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!