В області продовжують укріплення кордону з білоруссю. Зокрема, покращують фортифікаційні споруди. Їх вже готують до осені, щоб військові були в більш комфортних умовах. Тобто триває перехід із режиму тимчасових об’єктів у будівництво постійних.
Адже найближчим часом загроза не зникне. А завдання військової адміністрації – посилювати обороноздатність області, прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Щодо готовності протидіяти ворогу, то очільник області наголошує ЗСУ посилено несуть бойове чергування на кордоні з білоруссю. До того ж відчувається величезна підтримка населення.
«Ми розуміємо, що в білоруської армії немає ні бойового досвіду, ні вмотивованості наступати. Але навіть якщо це відбудеться, то задача пройти через західне Полісся, тобто через Рівненську область, – мегаскладна. В першу чергу, через рельєф територій. Це непрохідні ліси, болота, наявність 170 річок. До слова, мости через них – це об’єкти, які можуть бути заблоковані, а отже рух військ зупинений. Крім того, і в першу чергу, це ЗСУ, які посилено несуть бойове чергування на кордоні з білоруссю. В тому числі – й ТрО як окремий вид сухопутних військ та добровольчі формування територіальних громад. Усі вони – в бойовій готовності. Тому, я думаю, що той, хто прийме рішення йти в Україну через Рівненську область, здійснить фатальну помилку. Це буде рух в один кінець».