Так, фахівці Костопільського ЦНАПу щотижня виїжджають у навколишні населені пункти і працюють із жителями на місцях.
Адмінпослуги надають завдяки мобільному кейсу. Там є, зокрема, таке обладнання, як ноутбук, портативний принтер, сканер, зчитувач для ID-карток, павербанк, розгалужувач, відеокамера, WI-FI-модем.
Таким чином жителям віддалених сіл не потрібно далеко їхати, щоб, наприклад, зареєструвати місце проживання, право власності, отримати послуги щодо земельних та інших питань.
Тим часом вже завтра фахівці Костопільского ЦНАПУ працюватимуть у селах Великий Мидськ ( із 10.00 до 13.00) та Підлужне (з 14.00 до 16.00).
Такий формат роботи з жителями віддалених населених пунктів мають намір практикувати у Сарненському та Рокитнівському ЦНАПах.
Нещодавно вони також отримали мобільні кейси. Загалом таке обладнання ЦНАПам Костопільської, Сарненської та Рокитнівської громад передали в рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», який реалізовує Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.
«Державні послуги мають бути максимально доступні людям, незалежно від місця їх проживання. І це особливо актуально в воєнний час, - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – Ми працюємо над розвитком ЦНАПів, використовуючи при цьому різні можливості. У тому числі залучаємо донорів».