ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГО7 РОКІВ ЗА ҐРАТАМИ ПРОВЕДЕ ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СКОЇВ РЯД МАЙНОВИХ ЗЛОЧИНІВ

7 РОКІВ ЗА ҐРАТАМИ ПРОВЕДЕ ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СКОЇВ РЯД МАЙНОВИХ ЗЛОЧИНІВ

26 марта 2024
7 РОКІВ ЗА ҐРАТАМИ ПРОВЕДЕ ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СКОЇВ РЯД МАЙНОВИХ ЗЛОЧИНІВ

Прокурором Рівненської окружної прокуратури у суді доведено вину 40-річного чоловіка, раніше судимого за майнові злочини. Йому інкримінували крадіжку та грабіж, вчинені в умовах воєнного стану, а також викрадення документів та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем (ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 186, ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 361 КК України).

 

Вироком Рівненського міського суду зловмисника визнано винним та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

 

Зокрема, доведено, що на початку серпня минулого року обвинувачений, отримавши доступ до мобільного телефону матері свого друга, через інтернет-банк перерахував на власний банківський рахунок понад 7 тис. грн, які належали потерпілій.

 

Крім того, у жовтні 2023 року в Рівному, цей же чоловік кілька разів ударив в обличчя 70-річного чоловіка та вирвав у нього з рук мобільний телефон.

У суді обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі та переконував у щирому каятті.


Наразі вирок суду законної сили ще не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді. До вступу рішення в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!