Волинські активісти захопили Рівненську міську раду та п’яні дрифтували по місту
У Рівному сесійну залу Рівненської міської ради у центрі міста зранку 17-го вересня 2020 року зайняли кілька десятків людей у камуфляжі.
Як виявилось Сергій Пандрак привіз з Волинської області невідомих людей у камуфляжі для проведення «своєї акції».
Біля 9 години ранку 17.09.20 люди у камуфляжі під керівництвом Сергія Пандрака увірвались у приміщення Рівненської міської ради та зайняли депутатські місця у сесійній залі, а сам Сергій Пандрак зайняв місце мера Рівного Володимира Хомка.
Сесія депутатів Рівненської міської ради була запланована на 10.00 ранку 17.09.20.
Сергій Пандрак з самого ранку увівши в оману частину ЗМІ, почав телефонувати журналістам та створював шалену паніку у місті, що начебто невідомі люди у камуфляжах - «зелені чоловічки» захопили приміщення Рівненської міської ради.
Хоча напередодні, о 08.41 год. 17.09.20, на своїй сторінці Сергій Пандрак розмістив пост та лист із зверненням до міського голови та секретаря міської ради про те, що особисто проведе зібрання учасників АТО у приміщенні, яке належить громаді міста.
Фото зі сторінки Сергія Пандрака у «Facebook»
Але все не так як здалось на перший погляд.
Більша частина людей у камуфляжах, які перебували під керівництвом Сергія Пандрака у сесійній залі Рівненської міської ради,не є мешканцями м. Рівне та навіть не з Рівненщини.Ці особиприбули з Волинської області на запрошення Сергія Пандрака. Все тому, що учасники та ветерани АТО/ООС з Рівненщини,розуміючи справжні наміри та комерційний інтерес, відмовились брати участь у фарсі Сергія Пандрака.
Переважна більшість присутніх у сесійній залінавіть не розуміли мети їх перебування, ховали свої обличчя від поглядів журналістів, навіть капюшони не знімали, та опускали очі додолу щоб їх часом не впізнали.
На місце подіїприбула поліція.Заступник начальника Рівненського ВП Іван Теліга, пояснив Сергію Пандраку, про необхідність покинути сесійну залудля початку проведення сесії Рівненської міської ради. Інакше, це буде вважатись блокуванням та захопленнямдержавних або громадських будівель чи споруд,що є кримінальним правопорушенням.
(Стаття 341 Кримінального кодексу України. Захоплення державних або громадських будівель чи споруд. Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій).
Розуміючи безглуздість своєї витівки, Сергій Пандрак злякався та наказав всім присутнім людям у камуфляжах покинути сесійне приміщення Рівненської міської ради.
На цьому перебування гостей у камуфляжах з Волинської області не закінчилось.
Сергій Пандрак у знак подяки пригощав запрошених волинських молодиків від душі, а потім "волиняни" у стані алкогольного сп’яніння почали їздити та «дрифтувати» містом Рівне, чим викликали численну кількість скарг до патрульної поліціївід мешканців міста.
Патрульна поліція м. Рівне відреагувала миттєво, порушників було затримано на автомобілях з іноземною реєстрацією марки «Renault» та «Audi» в районі Луцького кільця на виїзді з м. Рівне.
Водіями автотранспортних засобів на «бляхах» виявились мешканці Волинської області Городничук Євген Валерійович та Величко Анатолій Васильович.
Фото з Інтернету - Городничук Є.В., керівник ГО «Товариства Інвалідів АТО Волині»
На фото Городничук Євген Валерійович у Рівненській міській сесійній залі
Проходити медичне освідчення на предмет вмісту нарко-, алко- речовин у крові молодики категорично відмовились, поводились зухвало та зателефонували своєму організатору Сергію Пандраку, щоб той вирішив питання.
Сергій Пандрак намагався «порішати» з патрульними питання щодо затриманих водіїв у камуфляжі, але ці спроби були марні. Працівниками патрульної поліції м. Рівне були складені протоколи про адміністративні правопорушення щодо керування автотранспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
То що ж робили люди у камуфляжах з Волинської області у м. Рівне під керівництвом Сергія Пандрака?
Відповідь проста - захопили сесійну залу Рівненської міської ради для тиску на депутатів та лобіювання прихованих фінансових схем Сергія Пандрака. А все інше – антураж і більшість залучених людей привезені, не рівняни. І не всі учасники АТО.
Та і самому Сергію Пандраку свого часу екс-депутат Рівненської міської ради Ольга Покальчук висувала обґрунтовані звинувачення, що він випадково потрапив під обстріл терористів і втратив ногу, а не був учасником бойових дій у складі батальйону «Айдар», як нині розповідає. Цікаво, що за іронією долі, врятував тоді непритомного Сергія Пандрака на полі бою якраз син Ольги Покальчук. Напевно пані Ольга знає правду….
«Сергій Пандрак поїхав на схід та повіз туди гуманітарну допомогу, бо хотів балотуватися до Верховної Ради, і потрапив під обстріл» - розповідає Ольга Покальчук.
Відео:
Який комерційний інтерес?
Сергій Пандрак як власник ТОВ «Рівненський молодіжний житловий комплекс» у 2011 році звернувся з клопотанням у Рівненську міську раду про добровільну відмову від частини наданої ним в оренду земельної ділянки в районі вул. Гагаріна та вул. Марфи Струтинської, оскільки відведеної площі їм «забагато», оскільки Сергій Пандрак не бажав щорічно сплачувати орендну плату за вказану земельну ділянку до бюджету м. Рівне.
Скріншот із пояснювальної записки ТОВ «РМЖК» до проекту рішення Рівненської міської ради
Сергій Пандрак був впевнений, що коли прийде відповідний час її забудови, вони зможуть «легко» вирішити питання про її повторне відведення для того самого МЖК.
Але депутати міської ради вирішили по іншому, що викликало істерику в Сергія Пандрака. Тому щоб отримати безкоштовно земельну ділянку під свій комерційний проєкт забудови, він вдався до спекуляції, прикриваючись ветеранами та учасниками АТО.
Сергія Пандрак заявляє про необхідність будівництва житла для соціальної категорії населення, але мовчить про справжні мотиви, що саме він хоче будувати це житло, без конкурсу та за державні кошти.
Як повідомили редакції ветерани та учасники АТО, Сергій Пандрак байдуже ставився до питань забезпечення їх земельними ділянками чи квартирами, лише після невигідного для нього рішення сесії міської ради, він став ярим активістом.
«Ми самі вирішували питання соціального забезпечення ветеранів та учасників АТО, в т.ч. земельними ділянками та квартирами, з боку місцевої та державної влади, та їх розподілу. І надалі будемо займатися цим процесом. А Сергію Пандраку, який не долучався до цього процесу раніше, піар не рахується, й зараз не треба втручатися. Як би хотів допомогти, то виділив би декілька квартир МЖК для інвалідів АТО» - сказав один із учасників АТО.
Тому і підтримки серед рівненських учасників АТО Сергій Пандрак не найшов, змушений був привезти «невідомих активістів» з Волинської області.
Сергій Пандрак по цей час так і не навів аргументів та пояснень, зобов’язань щодо будівництва ним житла виключно для пільгових категорій. Головна ціль його публічних акцій - заблокувати роботу сесії, захопити приміщення сесійної зали для тиску на депутатів та зняти невигідне для його бізнесу питання з розгляду, а потім, коли всі забудуть, реалізувати схему ще 2015 року.
Але Сергій Пандрак не врахував, що такі його витівки викликали ще більше незадоволення у депутатів міської ради та учасників АТО Рівненщини.
Немає коментарів. Ваш буде першим!