ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИШкола з Рівненщини "випадково" переплатила 100 тисяч за комуналку

Школа з Рівненщини "випадково" переплатила 100 тисяч за комуналку

28 октября 2020
Школа з Рівненщини "випадково" переплатила 100 тисяч за комуналку

Одна із шкіл Здолбунівського району навмисно переплатила за постачання газу 100 тисяч гривень.

 

Такі дії здійснювалися в порушення вимог законодавства України про публічні закупівлі. Безпідставно, без належного обґрунтування коливання ціни товару на ринку, до договору постачання газу впродовж 2019-2020 років укладено додаткові угоди про зміну ціни газу за 1000 куб. м., у тому числі у бік збільшення ціни за одиницю товару на 20,94 %, при можливій зміні ціни не більше ніж на 10%, у разі коливання ціни такого товару на ринку. Таким чином, зменшено обсяг постачання газу, а закладом освіти безпідставно переплачено 100 тисяч гривень.

 

Як повідомляє Прокуратура Рівненської області, за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Нині правоохоронними органами вивчається стан дотримання вимог законодавства при використанні бюджетних коштів для здійснення закупівель природного газу навчальними закладами усього регіону. 

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!