ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУВійна в Україні загрожує голодом для мільйонів людей

Війна в Україні загрожує голодом для мільйонів людей

7 июня 2022
Війна в Україні загрожує голодом для мільйонів людей

7 червня у світі відзначається Всесвітній день безпечності харчових продуктів.

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН прагнула привернути увагу держав до проблем здорового харчування населення, а також якості харчових продуктів.

Але сьогодні, 7 червня 2022 року, ми змушені говорити насамперед про загрозу гострого дефіциту харчових продуктів та голоду у цілій низці країн світу.

Усе – через повномасштабну війну, розв’язану росією проти України. Через блокування наших морських портів, через втрату посівних площ Україна не може в повній мірі виконати свою продовольчу місію та забезпечити сотні мільйонів людей якісною їжею. А світ немає альтернативи нашому продовольству. Адже Україна – світовий лідер: вона 1-ша в світі за експортом соняшникової олії, 2-га – за продажем зерна, 3-тя –ячменю, 4-та – за реалізацією кукурудзи, 9-та – за поставками м’яса.

За даними ООН, кількість тих, хто голодує, за найскромнішими оцінками сягає 323 млн людей. У всьому світі голодна смерть загрожує 49 мільйонам жителям 43 країн світу. Більшість із них залежать від зерна з України, оскільки ми постачаємо його в країни з низьким рівнем доходу та дефіцитом продовольства.

Тому теперішня війна – це не просто війна України за її свободу та незалежність. Це війна України також і за світову продовольчу безпеку та проти голоду. І ми обов’язково у ній Переможемо!

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Україна отримує доступ до фінансування країн-кандидатів у ЄС у розмірі 2 млрд євро на рік, а також доступ до європейських інститутів.
МОК потроїв фонд підтримки українських спортсменів - із 2,5 мільйона доларів до 7,5 мільйона.