ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУСвіт побачив, що господарі росії нічого не контролюють - звернення Зеленського

Світ побачив, що господарі росії нічого не контролюють - звернення Зеленського

25 июня 2023
Світ побачив, що господарі росії нічого не контролюють - звернення Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! 

 

Бажаю здоровʼя, всі люди світу!

 

Сьогодні день, коли точно не має бути тиші. І точно потрібне лідерство.

 

Сьогодні світ побачив, що господарі Росії нічого не контролюють. Взагалі нічого. Просто повний хаос. Повна відсутність якоїсь передбачуваності. І це на російській території, яка нашпигована зброєю.

 

Ми всі пам’ятаємо, як у 21-му році керівник Росії погрожував світу. У нього були якісь там ультиматуми, якусь там силу він намагався показати.

 

22-й рік показав, що він переплутав – переплутав із силою свої ілюзії та брехню, якою його годують. Вони там, у Кремлі, здатні піти на будь-який терор, здатні піти на будь-яку дурість, але вони не можуть забезпечити й відсотка необхідного контролю. І це вони – реальна проблема. 

 

За одну добу вони втратили кілька своїх міст-мільйонників і показали всім російським бандитам, найманцям, олігархам та будь-кому іншому, як це там легко – захоплювати російські міста та, ймовірно, арсенали зі зброєю.

 

Зараз дуже важливо, щоб ніхто у світі не мовчав через те, що боїться цього російського хаосу. Всі дії лідерів зараз можуть бути історичними. Кожне слово журналістів – на вагу золота. Треба чітко називати джерело проблеми. І якщо хтось у світі намагається приспати ситуацію, якщо хтось у світі піддається ілюзії, ніби Кремль здатен відновити контроль, то лише відкладає проблему до наступного прориву хаосу – іще більш небезпечного.

 

Ми всі знаємо рішення.

 

Перше: світ повинен не боятися. Ми знаємо, що нас захищає тільки наша єдність. 

 

Україна точно зможе захистити Європу від будь-яких російських сил, і неважливо, хто ними командує. Ми захистимо. Безпека східного флангу Європи тримається лише на нашій обороні. І саме тому кожен прояв підтримки нашої оборони – це підтримка і вашої оборони, усіх у вільному світі.

 

Українські воїни, українські гармати, українські танки, українські ракети – це все те, що захищає Європу від таких марш-кидків, як сьогодні ми бачимо на російській території. І коли ми звертаємося по F-16 або ATACMS, ми розвиваємо наш спільний захист. Реальний захист. Це те, що потрібно. Зараз – час надати всю необхідну для захисту зброю.

 

Друге: все повинне бути справжнім. Час всім у світі відверто сказати, що всі злочинні дії Росії проти України були і є неспровокованими. І всі ми маємо орієнтуватися виключно на наші спільні безпекові пріоритети. 

 

НАТО – це не просто слово чи набір формальних обіцянок. Це надійні гарантії для всіх, що мир не буде зруйновано. Без України такі гарантії нічого не варті. Вже в липні на саміті у Вільнюсі – історичний шанс для справжніх рішень без озирання на Росію. Будь-який народ, який межує з Росією, це реально підтримує.

 

І третє. 

 

Скажу по-русски. Человек из Кремля, очевидно, очень боится и, наверное, прячется где-то, не показывается. Уверен, что уже не в Москве. Звонит куда-то, выпрашивает что-то. Он знает, чего боится, потому что он сам создал эту угрозу. Всё зло, все потери, вся ненависть – он это сам распространяет. И чем дольше ещё он сможет перебегать между своими бункерами, тем больше потеряете вы все, все, кто связан с Россией.

 

Что будем делать мы, украинцы? 

 

А мы будем защищать свою страну. Мы будем защищать свою свободу. Мы не будем молчать, и мы не будем бездействовать. Мы умеем побеждать – и это будет. Наша победа в этой войне будет однозначно. 

 

А что будете делать вы?

 

Чем дольше ваши войска будут на украинской земле, тем больше развала потом принесут они в Россию. Чем дольше будет этот человек в Кремле, тем больше будет катастроф.

 

А зараз перейду на рідну.

 

Дякую нашим воїнам! Дякую всім, хто зараз бʼє окупантів! Дякую Повітряним силам за захист нашого неба!

 

Слава Україні!

 

Всіх переможемо!

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Терористи з організації ХАМАС вранці 7 жовтня випустили тисячі ракет по ізраїльській території із сектору Газа. Одночасно на територію Ізраїлю увірвались диверсійні групи.
Дональд Трамп-молодший розкритикував владу США, заявивши, що "Україна вже програла війну".
Блокада кордону розпочнеться 11 грудня о 15:00. Кордон заблокують для вантажних перевезень.
Російські агресори в черговий раз атакують Україну з півдня ударними безпілотниками типу Shahed.
Український спортсмен виборов другу медаль континентальної першості на дистанції 800 метрів вільним стилем.
Під Авдіївкою російські загарбники намагаються прорвати оборону ЗСУ - зафіксовано 39 атак.
З небезпечної зони вдалось вивезти 315 людей: 304 українців, двох палестинців, дев'ять громадян Молдови.
У Буенос-Айресі лідер України взяв участь у церемонії інавгурації новообраного президента Аргентини.
Пошкоджена зупинка громадського транспорту, що стала меморіалом пам’яті загиблих від ракетного удару по будинку на Набережній Перемозі.
Без електропостачання залишаються 112 населених пунктів регіону, до яких ремонтні бригади не мають доступу.
Інавгурацію Хав’єра Мілея у Буенос-Айресі відвідав український президент Володимир Зеленський.
Північ Донецької області тимчасово знеструмлено через спрацювання захисту на Слов'янській ТЕС.
Президент України під час свого візиту до Аргентини провів зустрічі з лідерами Парагваю, Уругваю та Еквадору.
Дитину у непритомному стані витяг з колодязя батько. Хлопчик помер до приїзду "швидкої".