ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУРосійські окупанти використовують неповнолітніх українських дітей для розвідки наших військових позицій

Російські окупанти використовують неповнолітніх українських дітей для розвідки наших військових позицій

11 апреля 2022
Російські окупанти використовують неповнолітніх українських дітей для розвідки наших військових позицій

Тому СБУ звертається до всіх батьків із проханням бути пильними щодо переписок та контактів своїх синів і дочок.


Ворог не знає правил і моральних бар’єрів, тому без сумнівів втягує підлітків у свої криваві плани. Так, у Харкові окупанти встановили контакт із неповнолітнім хлопцем через Telegram-меседжер. Рашисти обіцяли заплатити гроші за інформацію про позиції ЗСУ на території міста.

 

Тим часом на Луганщині двоє російських солдат діяли не через меседжер, а напряму – запропонували 16-річному підлітку гроші в обмін на інформацію про місця розташування та маршрути пересування українських військ. Хлопець злякався, проте окупанти його «заспокоїли»: мовляв, ти малолітній, тобі нічого не буде.
Завдяки втручанню українських силовиків хлопці не встигли передати інформацію ворогу.

 

Наразі розглядається питання про можливість притягнення правопорушників до кримінальної відповідальності.
СБУ нагадує, що в Україні вона настає при досягненні особою 16 років, а в окремих випадках – з 14 років.

 

Тож батькам треба бути максимально уважними до того, де їхні діти, з ким і про що спілкуються, а також контролювати поведінку дітей в інтернеті.
В умовах війни їхня довірливість може призвести до трагедії. Адже окупанти можуть залучати неповнолітніх до вчинення терактів, диверсій, корегування вогню та інших тяжких злочинів, здатних спричинити загибель багатьох людей.

 

ДИВИТИСЯ ВІДЕО
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Експерти вважають, що новообраний президент США Дональд Трамп вже не прагне швидко завершити війну в Україні. В цьому контексті можна розглядати відкладений візит спецпредставника Кіта Келлога.
Результати, досягнуті досі в межах цього формату, "мають надихнути на те, щоб докласти всіх зусиль для того, що ще має бути", заявив глава Міноборони ФРН Борис Пісторіус.
Вся інформація, яка була в реєстрах, збережена. Найближчим часом поступово буде відновлено онлайн-послуги в Дії, які пов'язані з цим реєстром.
Найбільше повідомлень громадян стосувалися порушення законодавства про державну мову у місті Київ (902).
Постачання БМП Lynx в Україну не фінансувалося Rheinmetall. Найімовірніші кандидати – влада Німеччини або уряд України.
Нафтогазові компанії країни пробурили 42 свердловини у 2024 році, причому у 16 ​​з них було виявлено запаси вуглеводнів.
Ворог цілить по житлових районах, по цивільних мешканцях. Всі 113 постраждалих - це суто цивільні особи.
Джонні Нельсон згадав одного боксера, який був близький до перемоги.
Така співпраця Росії та КНДР демонструє слабкість Володимира Путіна. Тому тиск на Росію потрібно посилювати, зазначив президент.
Коментарі Трампа слід розуміти як відображення його занепокоєння щодо безпеки в Арктиці, гадає Девід Леммі.
Окупаційна адміністрація змушує українців до 60 років ставати на "військовий облік". У разі відмови, погрожують звільненням та подальшими обмеженням у працевлаштуванні.
Віктор домовився, що піде з клубу влітку.
Україна робить все можливе для того, щоб гідно закінчити війну у цьому році. Це спільна мета нашої держави і її партнерів, зазначив президент.
Торік Україна започаткувала з Данією новий механізм фінансування закупівель озброєння для ЗСУ, який отримав назву "‎данська модель".