ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУКремль готує ОРДЛО до проведення думських виборів

Кремль готує ОРДЛО до проведення думських виборів

24 марта 2021
Кремль готує ОРДЛО до проведення думських виборів

У ОРДЛО повним ходом йде підготовка до політичного рішення Кремля про проведення думських виборів на окупованій частині Донбасу – повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» Олександр Демченко.

З урахуванням кількості виданих російських паспортів, це досить показово. Першою ластівкою стало відкриття представництва партії "Справедлива Росія – За правду". Можливо ця партія буде єдина, що активно просуватиметься на Донбасі. Цей прокремлівський проект Прилєпіна, якого посадили у один човен з Мироновим, тепер саме і орієнтується на гасла про визнання "республік", приєднання Донбасу до Росії, відновлення проекту Новоросії. У разі виборів, вони досить чітко будуть орієнтуватися і на нових громадян Росії на українському Донбасі, які мають явну проросійську позицію. Тим більше в умовах ОРДЛО дописати нулик у кількості голосів не стане проблемою.

Організація таких виборів у Донецьку та Луганську стане таким собі маленьким визнанням "невизнаних республік", чи то як самостійних суб'єктів під крилом РФ, чи то, як де-факто частину Росії. Це може стати ще одним важелем тиску на Україну у переговорах, як у мінському форматі, ТКГ так і у Нормандському. Буде ще одним явним потуранням "Мінська", як політичної можливості (як її не називай) вирішення конфлікту. Можливо незабаром і в Україні ми почуємо голоси про те, що треба вирішити все швидше, аби встигнути до того, як Росія проведе на Донбасі свої вибори і зробить теперішніх свої напівгромадян - повноцінними - тими, що обрали один з вищих органів російської влади.

До слова фактор ручної партії з кадрів, що виросли з ґрунту "русской весны" і на ньому будують свою ідеологію, для Кремля може бути зручним з точки зору каналізації відповідного електорату, у тому числі і донбаського на випадок, якщо буде рішення провести у Думу кількох депутатів від неї. Тих, кого обрали на Донбасі, стовідсотково не визнає ні Україна, ні ЄС, ні США. У такому разі їх можна зробити цілком контрольованими та у всьому винними, а у разі чого і злити, не ризикуючи "нормальними".

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Закохані зважилися на екстремальну перевірку почуттів і провели прикутими одне до одного вже два місяці.
Міжнародний день культури, день мистецтва і день без мобільного телефону - найцікавіші події 15 квітня на Korrespondent.net.
За день від коронавірусу в Індії померло більше тисячі осіб. Всього в країні вже більш ніж 14 млн випадків хвороби.
Кандидат від Слуги народу набрав 15 536 голосів і лише на 422 голоси випереджає представника партії За майбутнє.
Російська валюта впала на півтора відсотка на тлі повідомлень про нові американські санкції.
У дворі 10-поверхового житлового будинку в припаркованому автомобілі виникла пожежа з розповсюдженням на поруч розташовані авто.
Низка ЗМІ анонсували оголошення сьогодні про нові американські санкції проти Росії, зокрема проти держборгу.
Фахівець вірить в успіх донецького клубу.
У перший день початку вакцинації щепили лише п'ятьох осіб, а за вчора зробили ще 208 щеплень у семи регіонах.
Грузинський військовий контингент залишить Афганістан до вересня - рішення вже узгоджене з НАТО.
Виконавиця вирушила на райський курорт в Індійському океані за "своєю порцією вітаміну D".
Вибух стався в Покровську при проведенні спалювання листя у дворі триповерхового житлового будинку.
Президент Динамо поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку.
Дерев'яний одноповерховий будинок, 1957 року будівництва, до моменту прибуття пожежників горів повністю.