ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУДесятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо

Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо

14 июня 2024
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо

Президенти Володимир Зеленський та Джо Байден підписали безпекову угоду. Сталася ця історична подія в Італії під час саміту "Великої сімки".

 

Ця угода - сигнал з боку США про підтримку України не лише зараз, але і в майбутньому. Сполучені Штати зобовʼязуються упродовж 10 років забезпечувати нам стабільний рівень допомоги. 

 

«В угоді тепер зафіксовано, що буде підтримка Україні і в час війни, і в час миру. Реально довготривало. Ми однаково бачимо мир – справедливий мир для нашого народу. Я дякую, пане Президенте Байден, дякую обом партіям та палатам Конгресу, дякую тобі, Америко!» - сказав після підписання безпекової угоди Президент України Володимир Зеленський. 

 

Зокрема, ця підтримка стосуватиметься сучасного озброєння – надання систем ППО, винищувачів, розвитку нашого оборонного виробництва. 

 

Крім цього документ є важливим кроком на шляху України до НАТО, адже фіксує підтримку з боку США нашого вступу.  


«Подібних за потужністю документів між країнами раніше ніколи не було. Це союзництво зовсім іншого рівня. Для України – це величезне досягнення, що стало можливим завдяки відчайдушній боротьбі нашого народу», - прокоментував підписання угоди начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Середа, 24 липня 2024 - це 19 день місячного календаря. Спадаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Риби.
Pertamina запросила російську нафту марки Urals, а також високосірчисті сорти Kirkuk, Jubilee, AlShakheenта інші для постачання на свій НПЗ Cilacap15-17 вересня
Середній курс продажу долара в Україні знизився до 41,85 гривень, курс євро впав до 45,70 гривень.
Російська спецслужба стверджує, що "українські спецслужби" буцімто "завербували двох маріупольців".
Підозрюваний залучив будівельну фірму, співробітникам якої надав вказівку на демонтаж будівлі.
Ще у 2018 році словацький уряд підписав угоду зі США на суму 1,8 млрд доларів на придбання 14 винищувачів F-16 Block 70/72.
Затриманим виявився 39-річний місцевий житель, який входив до агентурного апарату ФСБ і протягом тривалого часу перебував у РФ,де проживає його батько.
Путін почав повномасштабну війну проти України 24 лютого 2022 року. Не зумівши "взяти Київ за три дні", він сконцентрувався на захопленні Донбасу та південних областей України.
Губернатор Кубані стверджує, що серед членів екіпажу і співробітників порту "є постраждалі та загиблий".
Сонячні спалахи діляться на чотири літерні категорії за своєю інтенсивністю: спалахи класу X є найінтенсивнішими, за ними йдуть M, C і найслабші - B.
Раніше ходили чутки, що актриса підписала угоду з HBO на участь у третьому сезоні серіалу, але вона не з'явиться в одному кадрі з іншими акторами.
Придбати автомобіль чи орендувати? Це питання, яке час від часу постає перед власником бізнесу, що пов'язаний з доставкою товарів та продукції вантажним автотранспортом.
Авіабомбу виявили під час обстеження території села Малинівка, після чого її вилучили та знешкодили в безпечному місці.
Військово-морські сили ЗС України нині спостерігають два російських носії крилатих ракет Калібр.