ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУ«Окупаційна влада РФ в Криму» - резолюція ООН

«Окупаційна влада РФ в Криму» - резолюція ООН

24 ноября 2020
«Окупаційна влада РФ в Криму» - резолюція ООН

ООН затвердила проєкт посиленої резолюції з прав людини. Текст документу містить дані про витіснення корінного населення з Криму, примусової мілітаризації, переслідуваннях і зникненнях незгодних з окупацією півострова та інших протиправних дій, у яких звинувачують Росію повідомляють Крим.Реалії.

Оновлена резолюція має докази порушення прав жителів Криму з боку РФ, вимагає невідкладно їх припинити та забезпечити безперешкодний доступ до півострову міжнародних моніторингових місій ООН та ОБСЄ.

"Дійсно, цього року резолюцію посилили. Якщо раніше вже було зафіксовано вимогу, щоб країни називали Автономну Республіку Крим і місто Севастополь частиною України, то зараз окремо підкреслено, щоб нинішні там органи влади називалися "окупаційною владою Російської Федерації". Це встановлює пряму відповідальність Росії за все, що відбувається в Криму.

І це особливо важливо в зв'язку з іншим правками щодо Covid-19. У резолюції є два пункти на цю тему. По-перше, про те, що Росія використовує епідемію для необґрунтованого погіршення ситуації з правами людини і піддає людей додаткової загрозу під час різних мілітаристських заходів. По-друге, про бездіяльність Російської Федерації, яка призводить до ризиків для здоров'я та життя «ув’язнених» в Криму. Це абсолютно нові пункти", - каже Глава Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Леммі планує оголосити про нові санкції, спрямовані проти осіб, які підтримують російське вторгнення в Україну.
Політична мотивація полягає у конкуренції з Китаєм, який планує збудувати базу на південному полюсі Місяця до 2035 року.
Трамп оголосив про намір добитися того, щоб США платили за ліки "таку саму ціну, як нація, яка платить найнижчу ціну будь-де у світі".
З 1 лютого 2020 року Сполучене Королівство формально перестало входити до складу ЄС, перехідний період діяв до 1 січня 2021 року.
Півфінальні етапи Євробачення-2025 відбудуться 13 та 15 травня, а гранд-фінал - 17 травня.
Українці 11 травня, як і в інших країнах, вітають найрідніших людей у світі - своїх матерів та говорять їм "дякую".
Москва хоче "отримати території, яких ще навіть не завоювала" і наразі немає жодних ознак, що Кремль готовий змінити свою позицію.
Для британської команди це стало другою перемогою на турнірах BLAST Slam поспіль. Гравці команди за перше місце виграли $300 тисяч призового фонду, а клуб отримав $100 тисяч.
Антіохійський патріархат Православну церкву України не визнає, а натомість підтримує Українську православну церкву (московського патріархату).
За даними ізраїльської сторони, у секторі Газа утримуються 58 осіб, 34 з них визнані загиблими.
У Румунії землетруси відбуваються відносно часто, особливо в районі Вранча (повіт Вранча, в Карпатах), який є головним сейсмічним регіоном країни. Це зона глибоких землетрусів, що можуть відчуватися не лише в Румунії.
Для ураження використовувалися американські ракети. Під завалами можуть бути російські солдати.
Масштабна пожежа у торговому центрі Marywilska 44 почалась 12 травня 2024 року, її вдалося загасити лише наступного дня.
Своє звернення до користувачів своєї сторінки американський лідер закінчив закликом: "Насолоджуйтесь".