ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУ"Фейкові" паспорти "фейкових" республік

"Фейкові" паспорти "фейкових" республік

4 февраля 2020

З "паспортами "ДНР" розкрився грандіозний обман: серйозна помилка приголомшила навіть затятих сепаратистів! Про це  на  сайті «OBOZREVATEL» пише донецький блогер Макс Баринов.

Жителям окупованої частини Донецької області відмовляють у прийомі документів на оформлення паспорта РФ через помилку, про яку вони навіть і не підозрювали, в їх "ДНРівських документах". Як виявилося, на сторінці 11 так званого "паспорта" в слові "республика" російська буква "И" представлена англійською буквою "N".


Користувачі ж соціальних мереж у ході обговорення даного питання, крім висміювання безграмотності тих, хто займався виготовленням таких "паспортів", висувають також і інші версії. Серед них – захист "паспорту" від підробок. "Але захист фейкового "паспорту" фейкової "республіки" від підробки – не просто абсурд, а абсурд у квадраті…» зазначає Баринов.
Зокрема, буква "И" з неправильним написанням - можливість для відмови у прийомі документів простим смертним, щоб не видавати занадто багато російських паспортів і не спровокувати тим самим масову міграцію з "процвітаючої республіки" до РФ.
Тобто, при потребі (якщо паспорт РФ отримує "правильна" людина), визнається справжність його "паспорту ДНР", наявність якого є обов'язковою умовою при подачі документів на російський паспорт. Якщо ж документи подає простий громадянин - не "військовий", не "поліцейський", не "чиновник окупаційної влади", і не член сім'ї будь-кого з них, таку категорію "паспортів" можна і "завернути".
Таким чином, вищезгадана помилка може бути, як свідченням того, що "паспорти "ДНР" виготовляли аби як, так і заздалегідь продуманим кроком. Адже від "русского мира" можна очікувати і того, і іншого.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Новини України та Світу
Можливий наступник канцлера Німеччини заявив, що на тлі отруєння Навального слід розібратися в майбутньому відносин ЄС і РФ.
Всього на суботній жіночий марш вийшли близько двох тисяч активісток. Шоста частина з них була схоплена силовиками.
Американський лідер очікує від угоди багатомільярдних доходів для країни у вигляді податків.
Таким чином Вашингтон відреагував на інцидент за участю російських сил і американського патруля на північному сході арабської країни.
Із 32 пасажирів транспортного засобу врятуватися вдалося п'ятьом - водієві і чотирьом пасажирам.
З ряду причин поки що неможливо провести вибори на окремих територіях Донбасу, вважає спікер парламенту.
Американські спецслужби вивчають оброблений отруйною речовиною лист, який відправили з Канади в Білий дім.
Загалом у країні від ускладнень коронавірусної хвороби померли більше 41 тисячі заражених.
Виявлені порушення стосуються незаконного прибуття в Україну, порушень карантину і громадського порядку.
Приміщення, в якому тимчасово проводилися богослужіння, спалили невідомі зловмисники, стверджують в ПЦУ.
В токійському храмі Ясукуні поминають два мільйони японців, які загинули під час Другої світової війни.
Напівавтоматичний пістолет Glock 19 в кобурі був виявлений технічним працівником на сидінні в салоні літака.
Якщо депутати відмовляться внести зміни в раніше прийняту постанову, то вся відповідальність за зрив переговорів буде на Верховній Раді, наголосив Кравчук.
Затриманий підлягає арешту і подальшій екстрадиції до Молдови, де його підозрюють в умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень і хуліганство.