ГОЛОВНАНОВИНИ УКРАЇНИ та СВІТУ"Фейкові" паспорти "фейкових" республік
Новини України та Світу
З березня пункти пропуску на лінії розмежування переходять на весняний графік роботи.
Група компаній Raytheon - Lockheed Martin виготовить протитанкові ракетні комплекси для 16 країн.
Другий прототип міжпланетного космічного корабля SpaceХ зазнав невдачі під час випробувань.
Кількість інфікованих і жертв коронавірусу в Ірані може бути в рази більша, ніж заявляє влада, пишуть ЗМІ.
Туреччина готова "застосувати силу" в разі загрози для її безпекових інтересів, наголосив постпред Туреччини при ООН Ферідун Сінірліоглу під час засідання Ради Безпеки ООН.
Група експертів МВФ почала роботу в Києві 20 лютого, консультації продовжаться найближчим часом.
Україна не братиме участь у святкуванні 75-ї річниці закінчення війни у Москві 9 травня заявили в МЗС.
У ВООЗ радять виписувати пацієнтів після двох негативних тестів на вірус за три дні після закінчення трьох тижнів з появи симптомів.
Військові вперше за чотири дні не зазнали втрат на Донбасі. Один військовий отримав поранення.
Напередодні британські ЗМІ повідомили про можливий візит президента США і прем'єра Британії в Україні дорогою в Москву на 9 травня.
Поїзд зіткнувся з автобусом на переїзді поблизу міста Рохр. Десятки постраждалих госпіталізовані.
Екс-президента шість годин допитували слідчі; у сирійському Ідлібі атакували турецький конвой: Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
Депутати зберуться, щоб розглянути важливі закони, "посилити" Кабмін і заслухати звіт правоохоронців.
Бельгія, Німеччина, Франція та Естонія зажадали припинення сирійської військової кампанії в Радбезі ООН.

"Фейкові" паспорти "фейкових" республік

4 февраля 2020

З "паспортами "ДНР" розкрився грандіозний обман: серйозна помилка приголомшила навіть затятих сепаратистів! Про це  на  сайті «OBOZREVATEL» пише донецький блогер Макс Баринов.

Жителям окупованої частини Донецької області відмовляють у прийомі документів на оформлення паспорта РФ через помилку, про яку вони навіть і не підозрювали, в їх "ДНРівських документах". Як виявилося, на сторінці 11 так званого "паспорта" в слові "республика" російська буква "И" представлена англійською буквою "N".


Користувачі ж соціальних мереж у ході обговорення даного питання, крім висміювання безграмотності тих, хто займався виготовленням таких "паспортів", висувають також і інші версії. Серед них – захист "паспорту" від підробок. "Але захист фейкового "паспорту" фейкової "республіки" від підробки – не просто абсурд, а абсурд у квадраті…» зазначає Баринов.
Зокрема, буква "И" з неправильним написанням - можливість для відмови у прийомі документів простим смертним, щоб не видавати занадто багато російських паспортів і не спровокувати тим самим масову міграцію з "процвітаючої республіки" до РФ.
Тобто, при потребі (якщо паспорт РФ отримує "правильна" людина), визнається справжність його "паспорту ДНР", наявність якого є обов'язковою умовою при подачі документів на російський паспорт. Якщо ж документи подає простий громадянин - не "військовий", не "поліцейський", не "чиновник окупаційної влади", і не член сім'ї будь-кого з них, таку категорію "паспортів" можна і "завернути".
Таким чином, вищезгадана помилка може бути, як свідченням того, що "паспорти "ДНР" виготовляли аби як, так і заздалегідь продуманим кроком. Адже від "русского мира" можна очікувати і того, і іншого.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!