ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОЗа шахрайство з орендою квартир судитимуть рівнянина

За шахрайство з орендою квартир судитимуть рівнянина

23 марта 2021
За шахрайство з орендою квартир судитимуть рівнянина

Упродовж лютого чотирьох жителів Рівненщини та одного із Харкова ошукав 36-річний рівнянин. Загальна сума завданого потерпілим збитку становить 12 тисяч 400 гривень. 

 

У послужному списку обвинуваченого — численні злочини за шістьма статтями Кримінального кодексу. Нині він підсудний за грабіж, незаконне зберігання наркотиків, крадіжку, незаконні дії з платіжними картками та шахрайство, а також раніше судимий за злочини проти власності та здоров’я людини.

 

Окрім цього, на початку лютого він розмістив на одному із сайтів оголошення про здачу в оренду квартири. Клієнти не забарилися. Із одних він брав завдаток, а з інших — передоплату за місяць. Квартиру «здавав» за однією тією ж реальною адресою в обласному центрі. Завчасно підготовлював зобов’язання про передачу помешкання в користування і  передавав ключі. Однак, коли винаймачі ними двері так і не змогли відчинити, то телефон «орендодавця» уже був поза зоною.

 

Як повідомляють в Національній поліції Рівненської області, у результаті проведених першочергових слідчих дій та розшукових заходів працівники карного розшуку вийшли на слід зловмисника. Слідчі Рівненського районного управління зібрали достатньо доказів для повідомлення йому про підозру за фактом шахрайства, вчиненого повторно, за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу та скерували матеріали кримінального провадження на розгляд суду. На період досудового розслідування підозрюваний перебував під домашнім арештом. 

 

Подальшу долю 36-річного зловмисника вирішуватиме суд.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!