ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОЗа матеріалами СБУ Рівненщини судитимуть учасників схеми виїзду "ухилянтів" за кордон

За матеріалами СБУ Рівненщини судитимуть учасників схеми виїзду "ухилянтів" за кордон

7 февраля 2024
За матеріалами СБУ Рівненщини судитимуть учасників схеми виїзду "ухилянтів" за кордон

До суду скеровані обвинувальні акти щодо організаторів та учасників міжрегіональної схеми незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон України, які робили своїх «клієнтів» працівниками агрохолдингу. 


Досудовим слідством встановлено, що до схеми причетні жителі Рівненської, Тернопільської та Одеської областей, які шукали своїх клієнтів через розміщення оголошень щодо пасажирських перевезень.
 

Коли «ухилянт» потрапляв на гачок, йому розповідали про деталі та необхідні документи, які потрібні для оформлення безперешкодного пропуску через державний кордон України. 

 

Використовуючи бронь одного із агрохолдингів, що здійснює постачання зернової продукції за кордон, організаторам вдавалося оформляти «ухилянтам» безперешкодний проїзд через державний кордон України нібито для заключення зовнішньо-економічного контракту з постачання зернової продукції. 

Вартість їхніх послуг становила 6000 доларів США з одного «клієнта». 

 

Співробітники СБУ затримали одного із організаторів «на гарячому» під час передачі необхідних документів замовнику. 

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровані обвинувальні акти щодо вказаних осіб у вчинені злочинів, передбачених:
- ч. 2 ст. 332 КК України – незаконне переправлення осіб через державний кордон України;
- ч. 3 ст. 358 КК України - підробка документів за попередньою змовою групою осіб.

 

Викриття протиправної діяльності здійснювали Управління СБУ в Рівненській та Одеській областях за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!