ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУХИЛЯНТ З ДУБЕНЩИНИ ПРОВЕДЕ ЗА ҐРАТАМИ 3 РОКИ

УХИЛЯНТ З ДУБЕНЩИНИ ПРОВЕДЕ ЗА ҐРАТАМИ 3 РОКИ

11 июня 2024
УХИЛЯНТ З ДУБЕНЩИНИ ПРОВЕДЕ ЗА ҐРАТАМИ 3 РОКИ

За принципової позиції прокурорів Рівненської обласної прокуратури суд апеляційної інстанції залишив без змін вирок Дубенського міськрайонного суду, яким чоловіка засуджено за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

 

Так, житель села Збитин, Дубенського району, який є учасником бойових дій і раніше судимий за самовільне залишення служби, у травні 2023 року отримав повістку і пройшов обстеження та медичний огляд. Втім, у визначений строк до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки чоловік не з’явився. Свої дії в суді він пояснював тим, що вдома у нього хвора матір і служити він не хоче.

 

При цьому встановлено, що законних підстав для відстрочки по догляду чи хворобі родичів в обвинуваченого не було, оскільки групи інвалідності матір не має.

 

Дубенський міськрайонний суд підтримав позицію прокурора, визнав чоловіка винним в ухиленні від мобілізації та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

 

Сторона захисту оскаржила вказане рішення до апеляційного суду, просила скасувати вирок суду першої інстанції та призначити обвинуваченому іспитовий термін. Втім, Рівненський апеляційний суд залишив вирок без змін.


Вкотре наголошуємо, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком кожного громадянина України.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!