ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУ Рівному зросте вартість проїзду в громадському транспорті

У Рівному зросте вартість проїзду в громадському транспорті

26 мая 2021
У Рівному зросте вартість проїзду в громадському транспорті

До управління транспорту і зв’язку звернулися перевізники та КП «Рівнеелектроавтотранс» з проханням підвищити вартість проїзду в автобусах та маршрутках. Мотивуючи це тим, що під час карантинних обмежень зменшилася кількість пасажирів, відтак обслуговування транспортних засобів значно перевищує прибуток. Перевізники маршрутних таксі запропонували підвищити вартість проїзду від 8 до 11 гривень. 
 

Спеціалісти управління транспорту провели комплексний аналіз пасажиропотоку, а також інші чинники, які впливають на формування тарифу. За час дії тарифу 6 гривень за 1 поїздку, значно зросли виробничі витрати на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, які не залежать від господарської діяльності підприємців-перевізників, а саме:
— у порівнянні з 2018 роком зарплата зросла на 44% з 4 173 грн до 6 тисяч гривень;
— значно збільшилися витрати на технічне обслуговування та ремонт автобусів: вартість автомобільних шин зросла на 16,6%, акумуляторів на 17,1%, моторних та трансмісійних олив в середньому на 21%.
 

В інших обласних центрах України також зростає вартість проїзду у громадському транспорту. До прикладу, у Львові вартість за одну поїздку в автобусі з 27 травня становитиме 10 гривень, у Вінниці 10 гривень, Запоріжжі 8 грн, а в Луцьку перевізники просять підняти вартість до 8 гривень.
 

Відтак, задля забезпечення якісних послуг з перевезення
пасажирів міським автомобільним транспортом у Рівному буде підвищено вартість проїзду у громадському транспорті. Таке рішення є економічно обґрунтованим.
 

Відтак, сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівнеради було прийнято рішення, що з 1 червня, вартість проїзду у тролейбусах становитиме 6 гривень, а в маршрутках – 8 гривень.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!