ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОСпівробітники СБУ Рівненщини викрили чергового пособника державі-агресору, який пішов на співпрацю з ворогом

Співробітники СБУ Рівненщини викрили чергового пособника державі-агресору, який пішов на співпрацю з ворогом

31 августа 2023
Співробітники СБУ Рівненщини викрили чергового пособника державі-агресору, який пішов на співпрацю з ворогом

Співробітники Служби безпеки встановили, що пособником рашистів виявився житель Херсонської області, який на початку повномасштабного вторгнення рф підтримав загарбників і добровільно пішов з ними на співпрацю.

 

За це його призначили на посаду директора Інституту зрошувального землеробства Національної академії аграрних наук України. Зловмисник виконував рішення та завдання окупаційної влади щодо розвитку наукової та господарської діяльності в інтересах держави-агресора.  

 

Крім цього, пособник залучав військовослужбовців рф до охорони головного корпусу Інституту та прилеглих до нього приміщень, де перебували зерновий склад та сільськогосподарська техніка.

 

Водночас, вказана особа вжила заходів до перереєстрації державної наукової установи в незаконно створених окупаційною владою податкових органах на території Херсонської області та змінив назву установи на «Институт орошаемого земледелия Национальной Академии аграрных наук». 

 

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо вказаної особи у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.111-2 ККУ «Пособництво державі-агресору».

 

Заходи із викриття та документування злочинної діяльності здійснювало Управління СБУ в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.  

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!