ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОРівнян запрошують до участі у конкурсі з ліплення сніговиків

Рівнян запрошують до участі у конкурсі з ліплення сніговиків

19 января 2022
Рівнян запрошують до участі у конкурсі з ліплення сніговиків

В рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» протягом січня – лютого 2022 року в місті Рівне триває міський конкурс «Сніговик FEST».

 

Захід проводиться в закладах загальної середньої освіти та підліткових клубах. Учасниками конкурсу можуть бути учні 1-4-х класів та вчителі, закладів загальної середньої освіти міста Рівного, а також вихованці та педагоги підліткових клубів.

 

За умовами Конкурсу учасники, за сприятливих погодних умов, повинні виліпити сніговики, висотою не менше 1,5 м і з ними сфотографуватися. Світлини разом зі звітом необхідно надіслати на електронну адресу sportrivne244@ukr.net КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».

 

Найкращі фото, які надійдуть на Конкурс будуть використані для фотовиставки «Спортивна зима», а переможці та призери конкурсу будуть нагороджені кубками та дипломами.

 

Організатори Конкурсу: управлінням освіти рівненської міської ради, управлінням у справах сімʼї, молоді та спорту Рівненської міської ради та комунальний заклад Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!