ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОПожежна не могла дістатися до місця виклику через несвідомих водіїв

Пожежна не могла дістатися до місця виклику через несвідомих водіїв

19 сентября 2021
Пожежна не могла дістатися до місця виклику через несвідомих водіїв

19 вересня о 09:30 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про задимлення на 9-му поверсі багатоквартирного житлового будинку в місті Рівне по вулиці Є. Коновальця. На місце виклику було направлено 3-ри чергових пожежно-рятувальних відділення вогнеборців та чергову зміну оперативно-координаційного центру обласного управління ДСНС.

 

Проте дістатися до місця виклику рятувальники на пожежних автоцистернах не змогли, адже заважали припарковані легкові автомобілі на вулиці неподалік від будинку, де було задимлення. Тому вогнеборці залишили спецтехніку та дісталися до місця пішки.


Прибувши за вказаною адресою, вогнеборці з'ясували, що трапилося коротке замикання електрощитка без подальшого горіння на сходовій клітині 9-го поверху житлового будинку. Пожежі не було. В цілях безпеки електрик ОСББ відключив від електропостачання під’їзд будинку. Варто зазначити, що цього разу мешканцям будинку надзвичайно пощастило, що не було пожежі. Адже якби була пожежа, а рятувальники не змогли через штучні перешкоди вчасно доїхати до місця, наслідки були б непередбачуваними.
 
Співробітники ГУ ДСНС області наголошують, що навіть кілька хвилин можуть мати важливе значення для збереження життя і здоров’я людей, а також майна. За 10 хвилин може згоріти ціла квартира, а вогонь з однієї кімнати розповсюдитися на кілька сусідніх квартир. Водії, що паркують свої транспортні засоби у недозволених місцях мають розуміти, що рятувальникам треба не лише проїхати, а й мати місце, щоб встановити пожежну драбину та дістати пожежно-технічне обладнання, а це зробити неможливо.

Рятувальники Рівненщини закликають водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та паркувати автомобілі у дозволених місцях, адже від цього може залежати чиєсь життя та здоров’я!
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!