ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОВік більшості померлих від коронавірусу на Рівненщині - понад 60 років

Вік більшості померлих від коронавірусу на Рівненщині - понад 60 років

20 октября 2020
Вік більшості померлих від коронавірусу на Рівненщині - понад 60 років

У Рівненській області найбільше смертей від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, припадає на людей віком понад 60 років. Це майже 70% від загальної кількості летальних випадків, викликаних COVID-19. Про це повідомив завідувач відділу інфекційних хвороб та організації епідеміологічних досліджень Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

 

«Найуразливіша категорія людей — це люди, старші 60 років, смертність яких складає 68,5%, — зазначив Віктор Мороз. – Якщо детальніше, то 27,5% летальних випадків припадає на хворих від 60-ти до 69-ти років, а старших 70-ти — 41%. Як бачимо, найстарші перебувають у найвищій зоні ризику». Загалом станом на сьогодні у Рівненській області зафіксовано 203 летальних випадки від COVID-19.

 

Закликаємо жителів Рівненщини, особливо тих, хто знаходиться у зоні ризику, — це люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень), берегти себе та дотримуватись всіх рекомендацій МОЗ: одягайте маски, користуйтеся антисептиками та без потреби не виходьте з дому.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!