ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОПідприємців Рівненщини інформують про державну підтримку на час карантину опубліковано 26 листопада 2020 року о 12:26

Підприємців Рівненщини інформують про державну підтримку на час карантину опубліковано 26 листопада 2020 року о 12:26

26 ноября 2020
Підприємців Рівненщини інформують про державну підтримку на час карантину опубліковано 26 листопада 2020 року о 12:26

Щодня заклади громадського харчування Рівного відвідують місцеві мобільні групи та інформують керівників про підтримку від держави на період карантину. За чотири дні поспілкувалися із майже 30 представниками малого та середнього бізнесу обласного центру. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА. 

 

Тиждень тому голова Рівненської ОДА Віталій Коваль доручив створити мобільні групи для комунікації із місцевим бізнесом. Вони пояснюватимуть підприємцям механізми компенсацій під час карантину. До складу таких груп увійшли представники департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА та центру зайнятості. Під час візитів вони інформують про програми, які реалізуються в державі, а також кошти, що можуть отримати підприємці та їх працівники у тому числі під час локдауну «вихідного дня». Окрім цього, ці групи збирають проблемні питання, які в подальшому будуть виносити на координаційну раду з питань підприємництва, що діє при Рівненській ОДА. Такі ж мобільні групи діятимуть і в районах.

 

До сьогодні понад 20 тисяч жителів Рівненщини скористалися різними видами державної підтримки на період карантину. Так, роботодавці та їх працівники можуть отримати підтримку через часткове безробіття. Таку допомогу на Рівненщині вже отримали 15,6 тисяч осіб, яким направлено понад 117 млн грн. Підприємцям області потрібно звернутися до центрів зайнятості.

 

Підприємці самі можуть зателефонувати і домовитися про таку зустріч (тел.:+38 096 158 21 79, (0362) 695-215, 695-293, mp-ekon@ukr.net). До того ж продовжує надаватися допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку. Станом на сьогодні таку допомогу отримали на 4,5 тисяч дітей. Щоб одержати гроші, необхідно звернутися до відділу соціального захисту за місцем реєстрації.

 

Діє Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%». В рамках програми для малого і середнього підприємництва області видано 146 кредитів на суму 253,9 млн. грн. Щоб скористатися доступними кредитами, необхідно звернутися до банку. Вчора Уряд ухвалив рішення щодо визначення механізму надання державних гарантій на портфельній основі.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!