ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГООприлюднено список контактів для звернень щодо посипання дороги в зимовий період

Оприлюднено список контактів для звернень щодо посипання дороги в зимовий період

30 ноября 2020
Оприлюднено список контактів для звернень щодо посипання дороги в зимовий період

На Рівненщині працюють гарячі лінії з утримання автомобільних доріг в зимовий період. Їх створили при організаціях, що відповідають за порядок на державних та місцевих дорогах в осінньо-зимовий період. Про це повідомляють у Рівненській ОДА. 

 

Цього року послуги з утримання доріг Рівненщини надаватимуть п’ять підприємств. Вони мають достатньо техніки, посипочних матеріалів та обладнання. Так, ТОВ «Меридіан» обслуговуватиме комунальні дороги в Здолбунівському, Рівненському, Гощанському, Острозькому районах. ТОВ «СКП» відповідатиме за ділянки в Дубенському, Радивилівському, Млинівському, Демидівському районах. ТОВ «Янкор» - Березнівському, Корецькому, Костопільському та Сарненському районах. ТОВ «Прогрес Девелопмент» - Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Рокитнівському.Дороги державного значення утримуватиме ТОВ «СпецКомплектПостач».

 

Мешканці області, які стали свідками аварійних ситуацій на автошляхах або побачили неналежне утримання доріг, можуть зателефонувати до відповідного колцентру:

 

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль неодноразово зустрічався із представниками вищевказаних організацій та наголошував на їхній відповідальності за належне утримання доріг. «Вони мають забезпечити якісне функціонування автошляхів зимою в цілодобовому режимі. На цих підприємствах лежить мегавідповідальність – зберегти людські життя. Працюємо, аби мешканці області відчували себе безпечно!» - підкреслив Віталій Коваль.

 

Загалом на минулих вихідних державні дороги розчищали майже 90 одиниць техніки, а місцеві – 31. Наслідки негоди ліквідовували близько 150 осіб.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!