ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОНа Рівненщині за державну зраду до 14 років ув’язнення засуджено колишнього українського рятувальника

На Рівненщині за державну зраду до 14 років ув’язнення засуджено колишнього українського рятувальника

31 января 2024
На Рівненщині за державну зраду до 14 років ув’язнення засуджено колишнього українського рятувальника

Прокурор Рівненської обласної прокуратури у суді довів вину колишнього співробітника ДСНС Луганщини у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Вироком Рівненського міського суду його засуджено до 14 років ув’язнення з конфіскацією майна.

 

Доведено, що житель м. Кадіївка (у минулому – Стаханов), Луганської області, до 2015 року працював в структурі ДСНС України, але звільнений зі служби за систематичні прогули. Після окупації міста чоловік перейшов на бік агресора.

 

У 2017 році він склав присягу на вірність «лнр» та вступив на службу до так званого «міністерства надзвичайних ситуацій та ліквідацій наслідків стихійних лих» квазіреспубліки. Зрадник донині працює на посаді заступника начальника Стаханівського ДПРЗ, організовує виконання та й сам виконує злочинні накази терористів, діючи всупереч інтересам України.

 

Досудове розслідування за спеціальною процедурою здійснювало Управління СБ України в Рівненській області.


Початок строку відбування покарання буде обчислюватися з дати затримання ексрятувальника, оскільки наразі він перебуває на непідконтрольній Україні території.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!