ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОНа Рівненщині стали частіше звертатися за психологічною допомогою

На Рівненщині стали частіше звертатися за психологічною допомогою

4 марта 2024
На Рівненщині стали частіше звертатися за психологічною допомогою

У Рівненському Центрі ментального здоров'я в місті Рівне продовжують надавати психологічні послуги мешканцям області. Найбільше звернень від жінок, але також самостійно звертаються і діти. Найчастіше людей турбують поганий сон, поганий настрій, небажання робити звичні справи, тривожність, розповідають у Центрі. 

 

«Сьогодні, на жаль, більшість людей потребує психологічної допомоги. Тому важливо, звертатися до спеціалістів. Так, за два місяці Центром надано 200 консультацій та отримано пів тисячі дзвінків. Фахівці також проводять заняття з шкільними психологами по ранній діагностиці депресії у дітей, а також постійно працюють з ветеранами», - розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

 

Нагадаємо, що Центр ментального здоров'я створений у межах Всеукраїнської програми "Ти як?", ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. Він працює за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 64. Телефон для запису – 067-29-29-681.


Керівниця Рівненського обласного центру психічного здоров'я населення РОР Людмила Країнська також зауважила, що збільшилась кількість звернень щодо депресивних станів.  Торік фахівці працювали з 107 особами, а в попередньому періоді – 66 пацієнтам. Найбільша кількість вперше встановлених психіатричних діагнозів лягає на гостру реакцію на стрес та посттравматичний синдром.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!