ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОНа Рівненщині обговорили підготовку до 1 вересня

На Рівненщині обговорили підготовку до 1 вересня

22 июля 2022
На Рівненщині обговорили підготовку до 1 вересня

Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо. Внутрішньо переміщені особи, які в приміщеннях закладів освіти тимчасово знайшли прихисток, мають бути переселені, а не виселені.

 

 

 

Про це йшлося на селекторній нараді з представниками територіальних громад Дубенського району під головуванням першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна та заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

«Безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року. Від того, як ми розпочнемо цей непростий освітній процес, залежить майбутнє дітей Рівненщини. В закладах загальної середньої, професійної, фахової передвищої освіти у Дубенському районі, за нашими даними, проживають 423 особи. Ми повинні розумно переселити цих людей. Наголошую - переселити», – зауважив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

 

 

 

 

На нараді заслухали інформацію від представників органів місцевого самоврядування та Дубенської ОВА щодо стану готовності закладів освіти та укриттів до навчального року. Також акцентували увагу на питаннях безпеки в школах.

 

 

 

«Це в нас така друга нарада. Першим був Рівненський район. Сьогодні – Дубенський. Хочу наголосити, що з кожним закладом освіти, де проживають переселенці, маємо працювати індивідуально. Свою категорію ВПО в себе в громадах ви вже знаєте. По області до 10 відсотків людей з зареєстрованих ВПО вже пішли на роботу. Це ті, хто самостійно після 2-3 тижнів перебування в області, розуміючи, що залишатимуться надовго, працевлаштувалися. Частина людей, території яких вже звільнені, повернулися додому», – розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

 

 

 

У контексті підготовки закладів освіти до навчального року учасники наради також обговорили алгоритм переселення внутрішньо переміщених осіб та потреби облаштування їх побуту.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!