ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОНа Рівненщині формують фонд житла для вимушених переселенців

На Рівненщині формують фонд житла для вимушених переселенців

14 марта 2024
На Рівненщині формують фонд житла для вимушених переселенців

В області діє робоча група, яка займається вирішенням житлових питань ВПО. Зокрема, формуванням відповідного фонду для тимчасового проживання. До участі долучились представники обласної влади, Ради з питань ВПО, Нацсоцслужби, ДСНС.


«Житлове питання залишається найбільш актуальним. Тож наразі працюємо над визначенням приміщень для розміщення переселенців. Деякі з них у належному стані, частина потребуватиме ремонту. Важливо створити гідні умови проживання наших людей. Адже вже понад 600 осіб у черзі на отримання житла», - пояснила заступниця голови РівнеОДА Людмила Шатковська.

 

На першому етапі підготували перелік гуртожитків в області та проаналізували об’єкти, які можуть бути передані до комунальної власності й використанні для розміщення.

Таке житло надаватиметься терміном на 1 рік із можливістю продовження. 

 

Отримати його зможуть особи, чиє помешкання було зруйноване внаслідок війни, знаходить на окупованій території або в зоні бойових дій. Для цього необхідно звернутися до уповноважених органів (відповідної сільської, селищної, міської ради), за місцем реєстрації її як ВПО.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!