ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОКоманда з Рівненщини виборола срібло на відкритому Кубку з бочча

Команда з Рівненщини виборола срібло на відкритому Кубку з бочча

4 декабря 2023

1-3 грудня у місті Івано-Франківськ відбувся відкритий Кубок Західної ліги з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У змаганнях взяли участь 41 спортсмен з 10 регіонів України: Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської та Хмельницької областей.

Рівненську область на даних змаганнях представили 3 спортсмени Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Рівненської обласної ради, тренер команди - Олена Гончарук.

У підсумку наші спортсмени вибороли наступні місця:

Володимир Ройко - 1 місце у класі ВС1 серед 10 учасників;

Оксана Гайду - 5 місце, а Анастасія Шаблюк посіла 7 місце у класі ВС2 серед 17 учасників.

У загальнокомандному заліку в класі ВС1/ВС2 наша команда виборола 2 місце серед 7 команд-учасниць.