ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГО15 медалей привезли юні рівняни з чемпіонату України

15 медалей привезли юні рівняни з чемпіонату України

13 июля 2021

15 медалей привезли вихованці СДЮСШОР №2 з літнього чемпіонату України з плавання серед юнаків. Про це повідомляють у Рівненській міській раді.

З 6 по 8 липня у «Басейні Купава 50 м», який знаходиться у Броварах, проходив літній чемпіонат України з плавання серед юнаків, де змагалися юнаки 2007-2008 року народження та дівчатка 2008-2009 року народження і молодші.

На літньому чемпіонаті України серед юнаків брали участь 319 спортсменів із різних міст та областей України. Вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку команди Рівненської області вибороли 5 золотих, 5 срібних та 2 бронзових медалей, зокрема:

Рубльов Ян виборов золоті нагороди на дистанціях 1500 м та 400 м вільний стиль, срібну нагороду на дистанції 200 м вільний стиль та бронзову нагороду на дистанції 100 м вільний стиль.

Глущенко Варвара виборола золоті нагороди на дистанціях 100 м на спині та 200 м вільний стиль, срібну нагороду на дистанції 800 м вільний стиль і бронзову нагороду на дистанції 200 м на спині.

Трачук Влада -  золота нагорода  на дистанції 200 м комплексне плавання та срібні нагороди на дистанціях 100 м батерфляй і 400 м комплексне плавання.

Маркопольська Олександра - срібна призерка на дистанції 200 м брас. Варто відзначити, що Олександра Маркопольська вперше виконала норматив кандилата у Майстри спорту України.

Загалом команда Рівненської області посіла 3-тє загальнокомандне місце серед 22 областей України, а СДЮСШОР №2 посіла 2 почесне місце серед 64 СДЮСШОР, ДЮСШ, СПОРТИВНИХ КЛУБІВ, які брали участь у змаганнях.

Щиро Вітаємо спортсменів та їх тренерів із вдалим стартом на літньому чемпіонаті України з плавання серед юнаків!