ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИОдинокі та пенсіонери старші 80-ти років з Рівненщини отримають допомогу

Одинокі та пенсіонери старші 80-ти років з Рівненщини отримають допомогу

2 апреля 2020
Одинокі та пенсіонери старші 80-ти років з Рівненщини отримають допомогу

Допомогу у вигляді продуктових пакетів та товарів повсякденного використання отримають найбільш вразливі верстви населення Рівненської області, — повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

 

Саме таку ініціативу запровадила Національна мережа продуктових магазинів «АТБ» спільно з Міністерством соціальної політики України. Зокрема, адресна допомога буде направлена одиноким, пенсіонерам, віком понад 80 років, та особам з інвалідністю, які потребують догляду.

 

Для соціально незахищених громадян в область надійде понад 37 тисяч таких пакетів.

 

«Керівництво Рівненської ОДА вітає такі ініціативи. Адже в умовах розповсюдження короновірусної інфекції дуже важливим є те, що бізнес приєднується до підтримки тих, хто найбільше цього потребує. Ми підготували розподіл між районами і містами для подальшої передачі таким людям» — розповіла заступниця голови облдержадміністрації Людмила Шатковська.

 

Разом з тим, РДА та МВК мають проконтролювати, щоб допомогу отримали саме ті люди, які її найбільше потребують. Попередньо, почнуть роздавати пакети з 3 квітня і впродовж декількох тижнів, про що буде повідомлено додатково.

Загалом корпорація «АТБ» виділила для даного проєкту 100 млн грн, які будуть розподілені між усіма областями.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!