ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУ Рівному стартував міжнародний форум «House of Europe Festival»

У Рівному стартував міжнародний форум «House of Europe Festival»

5 сентября 2020
У Рівному стартував міжнародний форум «House of Europe Festival»

Сьогодні, 5 вересня, у Рівному розпочався міжнародний форум креативності, інновацій та підприємництва. Серед  спікерів - топові лектори з України та Європейського Союзу. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

 

До відкриття заходу долучився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступник Сергій Гемберг. «Фестиваль «House of Europe» на базі «Платформи взаємодій «Простір» зібрав не лише молодь Рівненщини, а й крутих українських та європейських спікерів. Ми спільно продовжуємо створювати у Рівному креативну спільноту. Це ще один майданчик для для взаємодії громади, освіти, бізнесу і влади. Ми разом тут вчимося та розвиваємося, розкриваємо свій творчий потенціал, відкриваємо нові ідеї та створюємо в подальшому цікаві проекти», - зазначив Віталій Коваль.

 

Упродовж цих трьох днів на учасників чекатимуть лекції від українських та європейських топ-спікерів, знайомство з успішними стартаперами, активний нетворкінг та ексклюзивні кінопокази.

 

У сьогоднішній програмі — мотивуючі виступи спікерів про тренди креативного підприємництва, індивідуальні консультації експертів, презентація програм та можливостей від «House of Europe», експозона за участю найуспішніших стартапів Рівного та нетворкінг з потенційними бізнес-партнерами.

 

Варто зазначити, що фестиваль проходить на відкритому повітрі з дотриманням дистанції у 1,5 метри між відвідувачами. Усіх гостей забезпечили масками й санітайзерами.

 

А вже наступних днів в рамках форуму, 5 та 6 вересня, у Рівному на літній естраді «Зеленка» під відкритим небом відбудуться кінопокази українських фільмів, світових шедеврів анімації та реклами. 

 

Програма: 5 вересня

14:00 — презентація книг видавництва IST PublishingI.
17:00 — показ світової анімації від Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival.
19:00 — показ кінофільму «Вулкан», режисера Романа Бондарчука (Arthouse Traffiс).

 

6 вересня

14:00 — презентація книги Мірослава Влеклого «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Видавництво «Човен».
16:30 — показ шедеврів Cannes Lions International Festival of Creativity та презентація нових можливостей від Асоціації креативних індустрій України (CIAU).
19:00 — показ кінофільму «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк (Arthouse Traffic).

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!