ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУ Рівному провели нараду з перевізниками

У Рівному провели нараду з перевізниками

29 июля 2022
У Рівному провели нараду з перевізниками
Начальник управління транспорту Рівнеради Василь Сливка сьогодні, 29 липня, провів першу нараду з перевізниками Рівного.
 
Новий керівник управління вислухав зауваження перевізників та озвучив найпоширеніші скарги рівнян. За результатами зустрічі вирішили:
 
У десятиденний термін приступити до наведення порядку на кожному маршруті: перевірити дотримання графіків руху, звернути увагу на якість обслуговування та безпеку пасажирів під час руху
Зобов'язати усіх перевізників увімкнути систему відстеження руху маршрутних транспортних засобів у системі Dozorro (офіційне попередження про це отримують усі, хто ігнорує цю вимогу і якщо перевізник не виправить ситуацію, з ним розірвуть договір)
Подбати про заміну табличок щодо зміни ціни за проїзд та оновити квитки з цінами на проїзд.
 
"Причин чому зараз система працює так, а не інакше можна шукати й наводити багато. Але ми маємо працювати над змінами у системі, починаючи з найменших речей вже сьогодні. Усі перевізники, які нині прийшли на зустріч, погоджуються з цими пропозиціями, вони зацікавлені йти на зустріч нашим ідеям, не зважаючи на війну та виклики сучасного суспільства. Так, ріст цін, проблеми з пальним, безпекова ситуація, кадрові питання - це все накладає відбиток на роботу галузі. Але наше завдання не лише озвучувати проблеми, а й шукати шляхи їх вирішення", - розповів Василь Сливка.
 
За 10 днів перевізників зберуть в управлінні знову, щоб відзвітувати за зроблену роботу.
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!