ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУ рівнянина виявили нелегальні алкоголь та цигарки на понад мільйон гривень

У рівнянина виявили нелегальні алкоголь та цигарки на понад мільйон гривень

8 апреля 2021
У рівнянина виявили нелегальні алкоголь та цигарки на понад мільйон гривень

В ГУ ДФС надійшло повідомлення про те, що у Рівному здійснюється завантаження в автомобіль фальсифікованого алкоголю, спирту та цигарок сумнівної якості. Так, правоохоронними органами здійснюється досудове розслідування за фактом зберігання і транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

 

Як повідомляє Прокуратура Рівненської області, за результатами санкціонованого обшуку в авто Volkswagen Crafter, яким керував та користувався 31-річний рівнянин, а також в його гаражі, виявлено майже 2,4 тонни спиртосуміші та горілки у скляній та пластмасовій тарах та понад 13 тисяч пачок цигарок. Орієнтовна вартість виявленого – понад 1 млн гривень, і будь-яких супровідних документів, накладних, ліцензій, дозволів та сертифікатів якості на це майно чоловік не надав.

 

Виявлені алкогольні напої, цигарки та автомобіль вилучено. За погодженням з прокурором до суду скеровано клопотання про накладення арешту на це майно. Досудове розслідування триває.

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!