ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОУ приватному будинку Рівного згорів чоловік

У приватному будинку Рівного згорів чоловік

15 октября 2020
У приватному будинку Рівного згорів чоловік

14 жовтня о 05:00 в місті Рівне по вулиці О.Довженка сталася пожежа.

 

За інформацією ГУ ДСНС у Рівненській області, у приватному господарстві під час гасіння господарями пожежі у кімнаті власного житлового будинку було виявлено мертве тіло сина власників оселі 1977 року народження.


Рятувальників на місце пожежі не викликали. Власники будинку та очевидці ліквідували пожежу за допомогою підручних засобів. Вогнем знищено ліжко, закопчені стіни та стелю в кімнаті цегляного житлового будинку розміром 20х15м. Причина та збитки встановлюються.

 

Аналіз працівників ДСНС свідчить, що найбільша кількість пожеж, біля 75 % стається саме у житлі. Населення часто порушує елементарні правила пожежної безпеки, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це приводить до того, що у житлових будинках пожеж виникають значно частіше. Аналіз пожеж частіше показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки, необережно поводяться з вогнем під час паління, користування приладами освітлення з відкритим полум’ям (гасовими лампами, ліхтарями, свічками, факелами тощо) що особливо небезпечно для горищних приміщень, балконів, коридорів (сіней), комор і різних господарських будівель. Пожежі викликані непогашеною цигаркою або сигаретою, є найбільш розповсюдженими, у більшій мірі ніж може здатися, на перший погляд. Більшість пожеж, спричинених курінням, пов’язана з курінням у нетверезому стані у ліжку. Не менш поширеною причиною пожеж є порушення правил користування електричними приладами.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!