ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОСтало відомо, як утилізовують медичні відходи від коронавірусу

Стало відомо, як утилізовують медичні відходи від коронавірусу

11 сентября 2020
Стало відомо, як утилізовують медичні відходи від коронавірусу

У Рівненській ОДА розповіли, як утилізовують відходи внаслідок лікування від Covid-19.  

 

Як повідомляють на сайті Рівненської ОДА, у лікарнях Рівненщини заключені договори із ліцензованими компаніями на вивезення та утилізацію відходів категорії «В» (епідемічно небезпечні медичні відходи). До таких відносяться відходи, що утворюються внаслідок лікування пацієнтів, хворих на Covid. Це передбачено наказом МОЗ №325.

 

Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час онлайн-брифінгу. «Системи, шприци, одноразову халати та інші засоби індивідуального захисту знезаражуються в медичних закладах. Після чого передаються спеціалізованим організаціям для утилізації. Для цього лікарні першої хвилі мають спеціальний договір з компаніями, які мають ліцензію на вивезення та утилізацію відходів», - зазначив посадовець.

 

Так, утилізація відходів переважно відбувається фізичним і хімічним способами. Відпочатку епідемії медзакладами Рівненщини було зібрано понад 29 тонн відходів. У закладах охорони здоров’я відходи зберігаються у контейнерах, які закриваються герметично та у одноразових мішках, які стійкі до фізичних пошкоджень.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!