ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОНавчальні заклади Рівненщини перевіряють на дотримання умов карантину

Навчальні заклади Рівненщини перевіряють на дотримання умов карантину

16 сентября 2020
Навчальні заклади Рівненщини перевіряють на дотримання умов карантину

На Рівненщині проходить моніторингова інспекція закладів освіти. Школи, дитсадки та виші перевіряють на дотримання умов карантину.

 

«Освітній процес має бути безпечним і якісним. Тому на доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля в області створена комісія, яка перевіряє освітні заклади. Це вибірковий моніторинг. Ми обрали 14 закладів кожного рівня освіти у різних куточках області. Більшість вже перевірили, поки системних порушень не зафіксовано, але результати згодом», - повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

 

За інформацією Рівненської ОДА, робоча група складається із представників обласних управлінь Державної служби якості освіти, освіти і науки та Держпродспоживслужби. Узагальнені результати будуть сформовані вже за декілька днів окремо за кожним рівнем освіти – дошкільна, середня, позашкільна, професійна, вища.

 

Сергій Подолін також повідомив, що на сьогодні в області є 39 випадків захворювання на коронавірус серед учнів та 78 – серед вчителів. На самоізоляції перебуває 621 учень та 267 працівників освіти. Також зафіксовано 22 випадки захворювання студентів, слухачів, учнів у вищих навчальних закладах.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!