ГОЛОВНАНОВИНИ РІВНОГОCOVID-19 атакує школи: учні з Рівненщини масово йдуть на самоізоляцію

COVID-19 атакує школи: учні з Рівненщини масово йдуть на самоізоляцію

11 сентября 2020
COVID-19 атакує школи: учні з Рівненщини масово йдуть на самоізоляцію

За перші майже два тижні навчання на COVID захворіли 22 учні з 18-ти закладів освіти та 37 вчителів із 26 шкіл Рівненщини. На самоізоляції через COVID-19 знаходяться 24 класи 14 шкіл області. Таким чином, всього на самоізоляції опинилися 268 учнів та вчителів. Про це інформують у Рівненській ОДА. 

 

Про це на онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Загалом 23 заклади освіти краю перебувають на дистанційній роботі. Також у всіх школах міста Дубно ще тривають канікули та не розпочалося навчання.

 

«За дорученням Кабміну в області створюється комісія, яка контролюватиме роботу освітніх закладів. З наступного тижня ми ще раз проінспектуємо школи щодо наявності індивідуальних засобів захисту та дотримання всіх алгоритмів, яких повинні дотримуватися у навчальних закладах під час карантину. А також посилимо карантинний режим контролю», - зазначив Сергій Подолін.

 

Водночас, у МОЗ наголошують, аби кількість хворих не зростала у геометричній прогресії, необхідно дотримуватися простих протиепідемічних правил та рекомендацій щодо організації безпечного навчального процесу, які МОЗ розробило спеціально для навчальних закладів. Ці правила стосуються, як алгоритму дій при спалаху хвороби у освітньому закладі, так і організації навчання та харчування учнів. Наразі не існує жодних заборон щодо роботи шкільних їдалень.

 

Також, неприпустимою є ситуація, коли в деяких школах батьків змушують підписувати документ, який звільняє заклад від відповідальності, якщо дитина заразилися COVID-19.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!