ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИУ медзакладі Рівного попалися на хабарі в сумі 15 тисяч гривень

У медзакладі Рівного попалися на хабарі в сумі 15 тисяч гривень

26 сентября 2019
У медзакладі Рівного попалися на хабарі в сумі 15 тисяч гривень

Рівненська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно працівника кадрового підрозділу медичного закладу за фактом отримання неправомірної вигоди.


Рівненською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно працівника кадрового підрозділу одного з медичних закладів Рівного за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 3, ч. 4 ст. 354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації, а саме одержання працівником установи, яка не є службовою особою, неправомірної вигоди).

 

В ході досудового розслідування слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що упродовж 2018-2019 років вказаний працівник медичного закладу, з метою збагачення, неодноразово, протиправно, одержував від медичної сестри грошові кошти за організацію приховування її відсутності на роботі. Загальна сума отриманої неправомірної вигоди становила понад 15 000 гривень.

 

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.      
 
Довідково: відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.


За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!