ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИУ Кремлі не хочуть говорити про Крим

У Кремлі не хочуть говорити про Крим

2 декабря 2019
У Кремлі не хочуть говорити про Крим

9 грудня у Парижі має відбутися зустріч "нормандської четвірки", на якій президент України Володимир Зеленський планує обговорити питання припинення вогню на Донбасі та повернення Криму. 

 

З цього приводу прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявляє, що у Кремлі не збираються обговорювати тему повернення Криму в будь-якому форматі. Так, Путін готовий дати Зеленському відповіді на питання про півострів.

 

 "Тут ніякої реакції Кремля бути не може. Власне, якесь обговорення теми Криму неможливе. Про це неодноразово говорилося на різних рівнях". Коментуючи намір українського президента Володимира Зеленського підняти питання Криму на зустрічі в "нормандському форматі" в Парижі, Пєсков заявив, що "немає різниці, в якому форматі ставити питання". Про це передає РБК з посиланням на прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова.

 

При цьому він зазначив, що Путін дасть "розгорнуті і послідовні відповіді", якщо Зеленський поставить йому питання про Крим.

 

Нагадаємо, у березні 2014 року Росія протиправно анексувала Автономну Республіку Крим та Севастополь. Це означає, що відбулося насильницьке тимчасове відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та одностороннє включення до складу Російської Федерації на правах так званих суб'єктів федерації.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!