ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИУ боротьбі з Росією Україна не поступиться ні на 1 відсоток

У боротьбі з Росією Україна не поступиться ні на 1 відсоток

23 сентября 2019
У боротьбі з Росією Україна не поступиться ні на 1 відсоток

Російська агресія по відношенню до України триває уже 5-ий рік. За цей час ми втратили частину українських територій. Попри низку переговорів і закликів до Росії припинити війну, ситуація залишається стабільною. Наші військові щодня гинуть, захищаючи українські кордони. Нова влада сподівається на швидке повернення Криму та врегулювання ситуації на Донбасі. Так, помічник Президента України Андрій Єрмак  заявив про те, що Україна готова боротися і не поступиться ні на 1 відсоток своїх інтересів. 

 

Над нинішньою позицією української сторони у переговорах з Росією працює велика кількість експертів, про це розповів помічник Президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю виданню LB.ua. У Зеленського обрали тактику, яка змушує Путіна йти на переговори.  Єрмак зазначив, що у теперішньому вигляді мінські угоди він би не підписував. Однак над цим триває робота. "Я розумію, що зараз найлегше критикувати, і що альтернативи їм не з'явилося. Але ми зібрали велику кількість експертів і, базуючись на тому, що вже існує, виробили свою позицію. Вона лежить в основі всього нашого переговорного процесу," – заявив він.

 

Натомість глава держави має повну картину того, що відбувається Помічник президента наголосив, що Україна не збирається "нічого свого нікому віддавати". "Ми не збираємося поступатися ні 1 відсоток наших інтересів… Ми точно ніколи не допустимо федералізації нашої країни. Ми точно ніколи не допустимо втрати наших територій. Ми точно хочемо припинити війну. Ми точно хочемо реінтегрувати Донбас в Україні", – сказав Єрмак. Він також додав, що вихід "здивує в хорошому сенсі слова навіть найбільших скептиків".

 

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!