ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИСтало відомо скільки на Рівненщині є місць для лікування хворих на коронавірус

Стало відомо скільки на Рівненщині є місць для лікування хворих на коронавірус

19 марта 2020
Стало відомо скільки на Рівненщині є місць для лікування хворих на коронавірус

За інформацією Рівненської ОДА, на гарячу лінію кол-центру — 0 800 500 078 — щодо протидії поширенню COVID-19 часто телефонують люди, які цікавляться епідситуацією в області та кількістю місць, підготовлених на випадок коронавірусу.

 

Так, обласна влада відповідає, що наразі на Рівненщині є понад 400 місць для лікування хворих на коронавірус. Два інфекційні відділення області – Сарненської ЦРЛ та Рівненської міської – визначені для роботи у складних умовах на випадок боротьби з коронавірусом. При потребі задіюватимуть усі лікарні. Зокрема, в інфекційному відділенні Рівненської лікарні є 11 окремих боксів, де можна розмістити 22 пацієнти, а в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ є 6 ліжкомісць для лікування підозрілих на коронавірус.

 


Також долучатимуть й решту інфекційних відділень у містах та районах Рівненщини. Таким чином, загалом в області є 417 ліжкомісць.
А за необхідності у цих лікарнях вивільнятимуть палати терапевтичного профілю, що дасть змогу забезпечити близько 600 місць. Окрім цього, у лікарнях готові приміщення, де за необхідності облаштують тимчасову обсервацію для медиків, які контактуватимуть із хворими.

 

Медичні працівники пройшли інструктаж, знають, як діяти у разі загострення ситуації. Розроблено чіткий алгоритм дій для усього медичного персоналу, включаючи молодших медичних працівників, медсестер та лікарів.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!