ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИСенцов заявив, що дуже чекає, коли "посиплеться" влада Путіна

Сенцов заявив, що дуже чекає, коли "посиплеться" влада Путіна

16 ноября 2019
Сенцов заявив, що дуже чекає, коли "посиплеться" влада Путіна

Звільнений з полону Росії український режисер Олег Сенцов в інтерв'ю "BBC Україна" розповів про те, що Путін нізащо не віддасть Крим, мовляв це його принципове рішення.  Сенцов припустив, що зміни у Росії та в її політиці на міжнародній арені можуть бути лише при іншій владі.

 

Колишній політв'язень вважає, що за влади Путіна будь-які зміни неможливі. "Він ліпше віддасть Кремль, ніж віддасть Крим. Він триматиметься обома руками, це для нього важливе, наріжне питання всієї його сучасної політики. Але він не вічний", – сказав Сенцов. "Є інституція "Володимир Путін", і все будується довкола неї. Це стрижень, на який все спирається. Коли стрижень піде, все посиплеться. Тому що система працює на одній людині, з таким прізвищем. Прийде інша людина, це вже не працюватиме, у них почнеться криза. Я дуже цього чекаю, чим сильніше це буде, тим сильніше почне хитати Росію. Тим більші шанси, що у цей момент ми зможемо повернути наші території", – додав режисер. 

 

Колишній політв'язень не вірить і в мирне повернення окупованих територій. Адже Путін не хоче миритися з Україною, а навпаки – збирається продовжувати воювати проти України. Навіть якщо не відкрито, то таємно. До прикладу інформаційною чи гібридною війною. 

 

Олег Сенцоа також зауважив, що зараз майже не контактує ні з ким з Криму, крім своєї родини. Усі його друзі та близькі, які мали проукраїнську позицію, виїхали. "Жити п'ять років у тій атмосфері неможливо. У Криму зараз все тухле, затхле, навіть для тих, хто підтримує Росію. А хто не підтримує Росію – а таких там також достатньо багато, – для них існувати у цій атмосфері дуже важко. Як неможливо перебувати у замкненій кімнаті. Розумієте? Повітря немає, нічим дихати, хочеться вийти звідти. От і в них так само. Хочеться піти, щоб позбутися всього цього. От вони й виїжджають. А ті, хто вважає, що Путін – молодець, мені з ними немає про що говорити", – підсумував він.

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!