ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИСенцов подякував ЄС за допомогу Україні та нагадав усім про решту полонених

Сенцов подякував ЄС за допомогу Україні та нагадав усім про решту полонених

26 ноября 2019
Сенцов подякував ЄС за допомогу Україні та нагадав усім про решту полонених

Колишній політв'язень Росії Олег Сенцов виступив у Європарламенті. Він подякував ЄС за допомогу Україні у боротьбі з Росією та нагадав усім про важливість звільнення українських полонених, які досі перебувають в Росії та на окупованих територіях. 

 

"З моїм звільненням хепіенд не настав. У Росії продовжують утримувати близько сотні наших політв’язнів, більшість з яких кримські татари. Понад 200 військових, жінок і навіть неповнолітніх перебувають в тюрмах Донецька і Луганська… Що з ними відбувається там, ми не знаємо. В яких вони умовах, ми не знаємо. Про їхній стан здоров’я ми не знаємо. Ми навіть точної кількості цих людей не знаємо, але вони зараз продовжують перебувати там вже не перший рік",
— заявив Сенцов європарламентарям.

 

Він додав, що говоритиме про цих людей щоразу, коли опинятиметься біля мікрофона. Сенцов також наголосив, що українці не хочуть жити як у Росії і знаходитися під впливом Кремля.

 

До слова, Олегу Сенцову вручили премію Європарламенту імені Сахарова "За свободу думки". Він став її лауреатом ще 2018 року.

 

Детальніше дивіться на відео телеканалу "5 канал":

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!