ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИРівнянам пояснювали суть "формули Штайнмаєра"

Рівнянам пояснювали суть "формули Штайнмаєра"

8 октября 2019
Рівнянам пояснювали суть "формули Штайнмаєра"

У Рівному в рамках програми «Діалоги про Україну» пройшла зустріч із представниками уряду, присвячена мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі. "Діалоги про Україну» — це програма, покликана у суспільному діалозі приймати стратегічні рішення для країни. Зокрема, сьогодні йдеться про так звану «формулу Штайнмаєра» та події, які відбуваються на Сході України. Адже Росія щодня обстрілює українські позиції. Кількість жертв продовжує зростати. Українська влада намагається чим швидше зупинити воєнні дії. 

 

Стратегію влади щодо досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави із мешканцями Рівненщини обговорили політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова. Заступниця міністра оборони України Аліна Фролова розповіла, що передбачає розведення військ на лінії розмежування. Про це повідомляє інформаційний портал "ЧаРівне".

 

"Розведення військ було передбачене з самого початку мінських домовленостей. У 2016 році було зроблено розведення по позиціях. Зараз ми намагаємося відновити цей процес — збільшити відстані між нами та противником. Ми хочемо зменшити кількість втрат. Розведення — це відступ на 1 кілометр з обох сторін. В зоні розведення починають працювати органи правопорядку, місія ОБСЄ, робота з інфраструктурою, за умови якщо все відбувається успішно. Якщо в якійсь ділянці продовжуються обстріли — розведення не може бути. Розведення дасть можливість зайти гуманітарній допомозі від України. Місцеве населення, яке знаходиться у зоні розведення, підтримують його. Мешканці цих районів хочуть нормальні дороги. Розведення надалі — це складана операція. Наразі ми говоримо про три пункти — Станиця Луганськ, Золоте і Петрівське", — розповіла Аліна Фролова.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!